Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meghalt Göncz Árpád. Milyen...

Meghalt Göncz Árpád. Milyen embernek tartottátok Őt?

Figyelt kérdés
Szerintem Ő volt az egyetlen politikus, Köztársasági Elnök, aki sokat tett a Magyarokért, egy jó lelkű, igaz ember.

2015. okt. 6. 16:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
96%
#11 A magyar terminológiát és a magyar neveket Réz Ádám találta ki, aki elkezdte a fordítást. Ettől függetlenül én sem értem, hogy a Trufa honnan jött :)
2015. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
8%

Nem ragadt meg sokminden a tevékenységéből bennem, szóval azt hiszem ugyanolyan jelentéktelen köztársasági elnök volt, mint a többi.


Nyugodjon békében.

2015. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi rosszmájú kommentelőt...
2015. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
43%

Igaz hívő emberként tolta az ország szekerét.

kisgazda, 56-os elítélt, majd kiközösített a Kádár-rendszerben azután illegális ellenzéki, művész író, nagycsaládos, szabadelvű a szó legigazabb értelmében.

De ami ennél is fontosabb oly televolt túlcsorduló életerővel ami nem mindenki hozománya.

Megszentelt idő volt az a 10év Magyarország történetében.


És igazán egy nagyság hiányában érezhetően fájó mindez.

2015. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
30%

Köncz egy igaz politikai prostituált volt.

Elévülhetetlen érdemeket szerzett a pártállam hatalomámentésében. Aktív szerepet játszott az MSZP nemztközi elfogadásában. Segített hogy, a médiát megbíható elvtársak uralják továbbra is. /tudod akkor mégcsak közszolgálati volt,internet sehol/

2015. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
49%
Attól hogy valaki meghal még nem lesz jobb ember.
2015. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
31%

érdekesek itt a kommentek, talán sokan tisztában sincsenek azzal, hogy Árpika volt Horn legnagyobb seggnyalója, és mint írták az SZDSZ megalapítója.

az a "liberális" "demokratikus" híg foslé, amit Göncz képviselt, korántsem az ország érdekeit szolgálta, hanem egy pufajkás korszakot.

ő csak egy báb volt, a rendszer váltás utáni birka csorda pásztora, semmi más.

elég csak végig nézni a családján, Göncz Kinga mint fizetett Gyurcsány párti hazaáruló, aki az EP-ben a saját hazájáról úgy beszélt, mint egy olyan országról ahol az emberek semmit nem érnek, szemétbe való mindenki, és az lenne a legjobb ha addig aláznák a magyar népet, amíg észhez nem térne minden polgár, és elfogadná hogy Magyarországon csak az MSZP és a baloldal létezhet.

szó szerint pénzért bármire képes volt ez a mocskos nő, Göncz lánya.

és nem kell messzire menni, Göncz Kinga fia, Benedek Márton az Együtt 2014 alapítója, Bajnai Bukott Gordonnal nagy cimborája.

3 generáción át rombolta/rombolja a híres Göncz család a magyar társadalmat :)


és mint írták, attól hogy valaki meghal, még nem lesz jobb ember.

sokan itt a magasságokba emelik, mert csak annyit láttak belőle amit a tv annak idején leadott, egy mosolygós őszhajú bácsit, és ez alapján már szenté is avatták.

egy régmúlt rendszer lassan de biztosan fogyatkozó tagjainak egyike volt Göncz Árpád, remélem a közel jövőben egyre többen követik a csatlósai és elvtársai, az örök béke tengerére.

2015. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
38%

Egyeseket a fanatizmus miatti gyülőlet mennyire elvakít, szörnyű.


Ha már az ország tönkretételének tartunk.. Szerinted most minden tökéletes irányba halad itthon? Szerintem marhára nem, milliárdos szintű lopások, adóhivatal korrupciógyanúba keveredése, manyup bezúzása, földek cimborák, csókosok kezébe adása, más családok tönkretétele. Az elmúlt 25 évben elromlott minden, de az elmúlt 5 évben ez sokkal jobban felgyorsult, tudom fáj az igazság. Nincs semmilyen fejlődés, a közmunkának nevezett megalázást nem nevezném fejlődésnek.


Hagyjuk ezt a marhaságot, hogy Göncz pufajkás volt. Akkor miért ítélték életfogytiglanra? Az pedig, hogy patkány lett volna a fedőneve, az az idiotizmus cúcsa. Kisgazdaként '56-ban biztos az volt. Ő legalább nem lépett le innen '56-ban és utána külföldön játszotta a hazafit, hanem itthon maradt, aminek a súlya mai szemmel felfoghatatlanul nagy.


Szóval lehet szidni, köpködni, mocskolni, de a szerepe meghatározó volt, kifejezte a nemzet egységét akkoriban, amikor még nem volt ennyire megosztott az ország.

2015. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
65%
19-es én nem igazán olvastam egy fanatikus hozzászólást sem. Az hogy milyen a jelenlegi korrupciós helyzet az egy percig sem menti fel Gönczöt. Nemzet egyesítés Te miről beszélsz? max Hon Gyula hívek egyessítéséről beszélhetünk az esetében.
2015. okt. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
20-as vagyok. Persze hogy nem volt ilyen megosztott ország, gyakorlatilag egy médiavolt. Abba lehetett hinni amit ők mondanak...
2015. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!