Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy értette Vona? Ez a...

Hogy értette Vona? Ez a jobbik "Megoldása"?

Figyelt kérdés
Hogy értette Vona, hogy a parlamentben nem egy párttal több, hanem néggyel kevesebb lesz? És ez mért jó? Egypártrendszer a jobbik "megoldása"?
2010. márc. 15. 22:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Látom a HírTV elérte a hatását.

Arra értette Vona - mint mondta -, hogy áprilistól borítják a bilit. Kiderülnek a mocskosságok, és rohamosan elindulnak a "parlamenti pártok" a lejtőn.

2010. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

22:12

Élőben láttam...

2010. márc. 15. 22:13
 3/22 anonim ***** válasza:
Azok már nem csúszhatnak lejjebb. :)
2010. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Okés, rendben, csak a HírTV valami csoda folytán leadta Vona beszédéből ezt a részt.

Sok ismerősöm egyből írt is MSNen, hogy ez most mi is volt stb...

2010. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2010. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
Miért olyan nagy tragédia ez? Nincs szükség olyan erőkre amelyek az embereket félrevezetik, a társadalmat megosztják, és nem a nemzet érdekét szolgálják. Az ilyen erőkkel kíméletlenül el kell bánni. Ha a Jobbikban vannak ilyen erők, azokkal is. Nem vagyok Jobbikos, de nem találok ebben semmi kivetnivalót.
2010. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

22:16

Nem csak ezt a részletet adta le, ha jól láttam. Egyébként én annyira nem értek egyet vona állításával. Nem hiszenm, hogy bármelyik is lecsúszna. A jobbiknak nagyobb esélye van lecsúszni, hiszen többet ígértek mint bármelyik párt az elmúlt 20 évben. Nem vagyok jobbikos, de úgy gondoltam az objektívság érdekében őket is megnézem.

2010. márc. 15. 22:19
 8/22 anonim ***** válasza:

Csak gratulálni tudok. Megint egy fél mondattal sikerül meghülyíteni az embereket. A szövegkörnyezet nagyon fontos.

Azt mondta, hogy mindenkit el fognak számoltatni, a nép észreveszi, hogy mennyi mocskosságot követtek el a parlamenti pártok, és ezért csökkenni fog a népszerűségük.

2010. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha borul a bili nyugodj meg hogy fognak...
2010. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Vona éppúgy hatalmat akar,mint Orbán.Csak ő sokkal többet ígér,amit nem fog,mert nem lehet megvalósítani.És akkor nagyobbat is bukhat.
2010. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!