Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok hozzá, ha...

_Harry Potter_ kérdése:

Mit szólnátok hozzá, ha Schiffer András lenne 2018-tól a miniszterelnök?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 17:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem lennénk előrébb.
2015. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%
Miért ne pontozhatnánk le? Nem ártunk vele neked, és a liberalizmusban azt csinálunk amit akarunk míg másnak nem ártunk
2015. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%

De, ártotok. Ezért sajnos ez már nem fér bele a liberalizmusba.

Hogy mivel ártotok? A pontozási rendszer nem arról szól, hogy kivel értesz egyet, hanem hogy a kérdésre válasz érkezett. Én megválaszoltam ezt a kérdést, így nem értem, miért kellett lepontozni. A kérdező az emberek véleményére kíváncsi, a válaszom az én véleményemet tükrözik.

2015. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
31%
A hozzászólás pedig azért, hogy elmond a velemenyed. Főleg baloldali kommentelő társak bar allandoan a szolasszabadsag mellett kardoskodnak, legszivesebben elhallgattatnak legalabb a lepontozassal a masik velemenyet.
2015. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Érdekes, én pont azt vettem észre, hogy a pontokban leginkább a jobbikos hozzászólók vezetnek, mivel a legtöbb hozzászóló, aki ezt az oldalt bújja, jobbikos vagy egyéb szélsőjobbos szervezetekkel szimpatizál. Utánuk következnek a Fideszesek, bár ők eléggé megcsappantak az utóbbi másfél-2 évben, sokszor a pontszámuk is meglehetősen alacsony.

A gyurcsányhívők már ritkán érik meg a 30%-os minősítést, az LMP-sek a 10%-ot.


Mindenesetre ez engem nem érdekel. Az viszont igen, hogy a kérdésre válaszoltam, a válaszom adekvát, hiszen ezt kérte a kérdező. Nem értem viszont, hogy miért vagyok lepontozva, és igazából nem is válaszolta meg ezt senki. A pontrendszer azért van, hogy pontozd, ha valaki a kérdéshez odaillő választ ad, vagy sem.

2015. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Tisztelt Felhasználók!


Véleményem szerint a pontozási rendszert úgy kell használni, hogy ki ad >>hasznos<< választ egy kérdésre.


Az, hogy egyetértesz-e vele vagy sem, teljesen mellékes. Mindenki véleménye érdekel.

2015. okt. 18. 20:37
 17/24 anonim ***** válasza:
5%
Pedig láthatod, hogy a fideszes/jobbikos maffia milyen ámokfutást rendez a pontozással feljebb. Persze, ők így élik ki elfojtott homoszexualitásukból fakadó frusztrációjukat a normális emberek felett. Csak az vigasztal, hogy az összes proli troll, aki pontozgat, valójában egy elb szott szerencsétlen, alkoholista b zi, és minden egyes lepontozás után személyesen kefélem meg az édesanyjukat :)
2015. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%

"és a liberalizmusban azt csinálunk amit akarunk míg másnak nem ártunk"


És milyen érdekes, újabban mégis milyen divat lett szidni a liberalizmust. :D

2015. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%

18, mert a "liberálisok" nem liberalizmust akarnak. Az embereknek csak a libsikkel van bajuk, nem magával a liberalizmussal.

Mert a libsik azokat védik akik másoknak ártanak

2015. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

" És milyen érdekes, újabban mégis milyen divat lett szidni a liberalizmust. :D"


Végül is jó alapot szolgáltattok rá, értve a pontozásért hisztiző, mások felmenőivel szexelni vágyó kollégádra is. :)

2015. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!