Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most olvastam egy cikket,...

Most olvastam egy cikket, hogy nem igaz, hogy minden menekült fiatal férfi, erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Azt írták érvnek, hogy statisztikák alapján a menekültek 40%-a nő és gyermek, ezért nem igazak a hírlesztelések, hogy fiatal férfiak jönnek..

De kérdem én a 40% az nem pont azt jelenti, hogy többségében férfiak? A 40%-ban a gyermekek is benne vannak.. Közel keleten kb úgy néz ki egy társadalom, hogy gyerekek aránya 15% körül van, a férfi és női nem közti megoszlás 1,07 körül, tehát közel annyi férfi van mint nő. Tehát ha egy átlagos társadalom metszetet látnánk a bevándorláskor, akkor közel úgy kéne kinéznie, hogy 15% kiskorú, 42.5% férfi, és 42.5% nő.. Tehát a gyerekek és nők arányának kéne majdnem 60%-nak lennie.. Ehhez képest iszonyú sok férfi jön. Miért a férfiak menekülnek többségében?



2015. okt. 20. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha milliomoscsemete vagy kesapám akkor jobban teszed ha elkezdesz félni mert a menekültek nem azért jönnek európába hogy ellegyenek hanem hogy téged és a hozzád hasonló gazdagokat kicsinálják. És nyugodj bele kesapám amint ez bekövetkezik MI a rendszerváltás vesztesei is közéjük állunk és...elvesszük mindeneteket.
2015. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
oké
2015. okt. 20. 14:13
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

"...elvesszük mindeneteket." Hát igen, körülbelül ez az összes gondolat, ami megfogan a fejetekben. Ezért is tartotok ott, ahol. De ne búsulj, ez bennünket, gondolkodókat nem zavar.


Kérdező, jól sejted, valóban nem igaz, hogy minden menekült fiatal férfi. Van ott pár nő, gyerek, meg idősebb is. Tehát nem mind fiatal férfi. Az arányokra viszont ne az átlagos társadalom számait nézd, azok az átlagok és nem a valóságok. Egyébként meg mit mond neked az arány? Ha ezen férfiak aránya 47,345%, vagy 56,9102% akkor ez min változtat?

2015. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Nézz sok M1-et és megtudod, hogy Magyarországra nagyrészt terrorista férfiak érkeztek, hogy elvegyék a munkánk, gyalázzák a kultúránk és a törvényeink.


Amióta a Horvátország-Szlovénia útvonalon érkeznek, azóta nagyon sok közöttük az idős, a nő és a gyermek, akiket az alkalmatlan (nem mellesleg baloldali liberális) horvát és szlovén kormányok az esős időben a sárban dagonyázva, embertelen körülmények között taratnak, humanitárius katasztrófát okozva.


[link]

2015. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Összességében a menekültek fele 18 alatti, fele pedig nő, tehát maximum fele lehet csak 18 feletti férfi.


Az más kérdés, hogy kik vállalnak be nagyobb utakat. Ha jól emlékszem, egy nyáron megjelent statisztika szerint az ideérkezők háromnegyede volt 18-65 közötti férfi. Ennek mint említettem, lehet oka a várható fizikai megterhelés, a "kalandvágy" (egy gyerekes anyuka nehezebben fogja magát elszánni egy ilyen útra, mint egy egyedülálló huszonéves)... stb.

2015. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kb 65% a fiatal férfi ez furcsa sokaknak...
2015. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Amióta a Horvátország-Szlovénia útvonalon érkeznek, azóta nagyon sok közöttük az idős, a nő és a gyermek, akiket az alkalmatlan (nem mellesleg baloldali liberális) horvát és szlovén kormányok az esős időben a sárban dagonyázva, embertelen körülmények között taratnak, humanitárius katasztrófát okozva. "


Ja gondolom már ez is a fidesz hibája, hogy a szlovének és a horvátok mit tesznek a menekültekkel.. -.-

2015. okt. 20. 16:48
 8/13 anonim ***** válasza:

# 7:


Néhány héttel ezelőtt még Georg Spöttle és Nógrádi György felváltva adtak interjút a magyar állami médiának, hogy megszállás zajlik, hiszen elég csak megnézni a felvételeket, a migránsok mindegyike katonakorú, kisportolt, 20-30 éves fiatal férfi. Megjegyzem ezeket a fiatal férfiakat Magyarország szeptember 15-e után folyamatosan szállította a területén a horvát határról az osztrák határra.


Most, hogy lezártuk a horvát határt és Horvátország Szlovénia felé szállítja a migránsokat, miközben az időjárás rosszra fordult, ugyanez az állami média folyamatosan mutogatja, hogy a horvát-szlovén határon táboroznak a migránsok az esőben és kihangsúlyozza, hogy jelentős számban nők, gyerekek és idősek.


Hogy van az, hogy Magyarországra csak katonakorú férfiak érkeztek, majd most hirtelen lett egy halom nő, gyermek és idős közöttük, a magyar állami média pedig elítéli a horvát és szlovén hatóságok eljárását?

2015. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8 leszarom az állami médiát :D jóhogy össze vissza manipulálják a híreket.. én nem is az állami médiára hivatkoztam, hanem egy független statisztikai hivatal adatai támaszkodó cikket olvastam, ahol azt írták hogy a migránsok 60%-a férfi, és ez szerintem nagyon magas arány.. nem is értem hogy a francba keveredett ide az állami média téma.. nem érdekel mit hazudoznak össze-vissza.. engem az érdekel, mit gondoltok erről hogy a migránsok többségben férfiakból állnak.


Az a felvetés hogy a férfiak elég bátrak és bevállalósak, ez egy jó érv, viszont akkor mégis csak igaza lehet annak, aki azt mondja, hogy nem kéne őket beengedni, hanem inkább európának kéne európán kívül zónákat létrehoznia ahol menekültek adhatnak le kérelmet.. így pont az nem jut el idáig, aki a legjobban rászorulna, aki a legrosszabb helyzetben van és legjobban szüksége lenne a segítségre..

2015. okt. 20. 17:34
 10/13 A kérdező kommentje:

és ami most szlovén horvát határon zajlik, az 90%-ban a németek és az osztrákok hibája..

egyrészt németország lényegében megüzente a migránsoknak hogy gyertek nyugodtan európába, mi szívesen látunk titeket, jöjjetek nyugodtan..

utána meg limitálják a napi áteresztést a határon..

kb napi 5ezer migráns érkezik, és azt osztrákok meg kijelentették hogy napi 1500-nál többet nem engednek át a határaikon.. milyen jogon? szlovéniának kötelessége szerintük őket beengedni, de az osztrákok meg mondhatják azt hogy "hát mi nem kérünk többet, ide ne küldjétek?", hogy van ez?

2015. okt. 20. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!