Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy 20 éves fiatal zsidó...

Egy 20 éves fiatal zsidó származású menekült milyen segélyeket kaphat Amerikában, Kanadában?

Figyelt kérdés
normális válaszokat kérek, köszönöm előre is.
2014. ápr. 22. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
HOLOKAUSZT KÁRPÓTLÁST HAVI HÁROMSZÁZEZER KÖRÜL
2014. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Zsidó származású menekült?

Menekültstátuszt sem kaphat, mivel nem üldözik itt őket, nincsen polgárháború sem.


Kertész Ákos csak azért kapott, mert voltak jó kapcsolatai.


Vedd fel a kapcsolatot a kanadai zsidó közösséggel, hátha tudnak valamit tenni az érdekedben.

2014. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2014. ápr. 22. 11:41
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Pont ma tettem fel egy kérdést,hogy a zsidók kihasználják,hogy zsidók.


Miért akarsz menni,miért nem jó itthon és miért nem önerőből akarod elérni?

2014. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan akarsz menekülni? Miért?
2014. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért járna valakinek zsidó "menekültként" bárminemű segély?
2014. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Miért akarsz menni,miért nem jó itthon és miért nem önerőből akarod elérni?"


Te meg miért akarod, hogy itt maradjon?

2014. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

nem vagyok benne biztos, de asszem 25% kedvezményt kapsz, ha gázálarcot vásárolsz

a követségen érdeklődj

2014. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 4/8 Időpont tegnap 12:35

"Pont ma tettem fel egy kérdést,hogy a zsidók kihasználják,hogy zsidók. "


A problema, hogy az ilyen kerdeseket feltevok NEM zsidok.

Ugyanis, ha zsidok lennenek, akkor TENYLEG lenne olyan felmenojuk, aki barmilyen formaban, de megszenvedte a holokausztot. Es akkor TAPASZTALATBOL TUDNAK, hogy az itt allandoan felhanytorgatott "karpotlas" meg "segely" - az egyszeruen nem igaz, NINCS ILYEN! Meg Izraelben sem!!!!!!


Ezek tehat olyan emberkek, akik elhiszik ezt a meset, es azt gondoljak, hogy ha zsidonak adnak ki magukat, akkor ezt meg azt kapnanak. Nem tudjak, hogy az az "ez meg az", az negativum!!!

2014. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én Amerikában élek. Menekült státuszt nem osztogat Amerika, úgyhogy erre nem is alapoznak a bevándorlók. Az illegális bevándorlók sem. Mostanában ugyan egyre többen szeretnének ilyen címen ide utazni, de őket nagyon gyorsan visszautaztatják. Talán némelyik háborús övezet lehet kivétel.


Aki rögtön segélyről érdeklődik és nem munkáról, azt szintén nem nézik jó szemmel. Az ország jelentős része segélyből él, úgyhogy nem jó ötlet erre alapozni. De nincsenek is magas segélyek, ha jól tudom. És főleg csak több gyerekes anyukák kapnak, leginkább ételjegyet. Kanadában és Angliában inkább adnak segélyeket. De nem igazán értem hogy munka helyett miért segélyt szeretnél.


Amerikában bevándorlás előtt aláíratnak mindenkivel egy papírt, hogy nem fog segélyből élni.


Remélem tudtam segíteni a válaszommal. :)

2014. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!