Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyarországi lakosok...

Ha a magyarországi lakosok többsége egyetértene a migránsok befogadásával meg az ilyesmiről akkor a FIDESZ benyalna a migránsoknak?

Figyelt kérdés

Mert emlékszem, hogy volt egy kérdőív meg statisztika és azután vált igazán hangossá a migránsgyűlölet.

Vajon mi ennek a gyűlöletkampánynak a célja:

1. MSZP A-t mond Fidesz B-t

2. Jobbik szavazóinak elnyerése

3. Csupán birkaként kezelik a magyarokat és élvezik ahogyan azonos véleménye van a birkáknak a kormánypárttal



2015. okt. 20. 18:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Igazéból azt felejti el mindenki, hogy Magyarország egy darab migránst nem fogadott be és egyébként egy darab migráns sem akart Magyarországon lenni.
2015. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
A lenullázás csak megmutatja, hogy igazam van :)
2015. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem, a lenullázás azt mutatja meg, hogy nincs igazad. :D Ha nem voltak tavasszal migránsok, akkor miért nem állt meg a DAKK Zrt. busza egy csapat egyetemistának? Nos azért, mert nemlétező menekülteknek nézte őket. A sofőr maga is elismerte a történteket...

[link]


A férjem Mórahalmon dolgozott, és elárulom, hogy már 2014 őszén is ott grasszáltak az illegális határsértők az utakon. Beköltöztek elhagyatott tanyákba, felgyújtottak néhány épületet meg ilyenek. Minden bizonnyal a természetfölötti erők állnak az események hátterében, esetleg tömeges hallucináció történt, hogy sokan láttak már akkor is migránsokat a déli határnál. Attól, hogy a naaagy Budapestet elkerülték, Szegeden még itt voltak. De az is elképzelhető, hogy Orbán Viktor fejlett holografikus technológiával vetítette Csongrád megye lakosainak szeme elé a bevándorlókat. Bármi elképzelhető, legalábbis szerinted - csak az nem, hogy már több mint egy éve zajlik ez a népvándorlás...

2015. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
14%
A lenullázás azt mutatja meg, hogy demagóg marhaságot írtál, aminek se füle, se farka.
2015. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Kedves barátom, szerencsére Szegeden élnek :D

Az, hogy nem voltak migránsok, képletesen értendő. De komolyan azt állítod, hogy májusban és júniusban is naponta 5000 migráns lépett át a zöldhatáron, mint később?


A nullázást köszönöm, örülök, hogy a fideszes pontozómaffia serénykedik, kapja a jó kis pénzeket az actionért. Szerencsére ebből csak egyre jobban látszik, hogy be vannak sz rva/igazam van :D

2015. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Demagóg? A FIDESZ politikája a demagóg, amit bekajáltok jó birka módjára. Mi a demagógia?

Az, hogy Finkelstein és Habony áll a Fidesz migránskampánya mögött? Köztudott.

Hogy k rva kevesen küldték vissza a kérdőívet, amire azóta is hivatkoznak Vityuliék? Köztudott.

Hogy a fél ország támogatja a kvótákat, és több mint a fele az EU-tól várja a megoldást? Remélem köztudott:

[link]

2015. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A reprezentatív felmérés meg egy 1000 fős mintán történt. Ha szerinted 1000 több, mint 1300000, akkor néminemű gond van a matematikai tudásoddal (is). Mert bizonyára nem úgy választották ki a felmérésben résztvevőket, hogy nekik tetsző eredmény szülessen. Bizonyára... Mondjuk megkérdezek 20000 embert, aztán kiválasztom belőle azt az 1000-t, akinek tetszik a véleménye.

Több felmérés szerint nem egészen ez az irányvonal látszik.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tudom, ezek a felmérések nem jók, mert nem a neked tetsző álláspontot tükrözik, és az az 1000 fő nem olyan 1000 fő, mint az Eurobarometer általi "reptezentatív" felmérés.

A lényeg, hogy olyan közvélemény-kutatást lehet csinálni, amilyet csak akar az ember, vagyis amilyet megrendelnek. Akár az egyik, akár a másik oldalon.

2015. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Ja igen, tudom. Ez a felmérés baromság, de a fideszcsicska Századvég a hiteles tájékoztatás csúcsa, aranyos :)))

Egyébként hihetetlen látni, hogy valóban léteznek ilyen vak Fideszesek. De most komolyan, minek örülsz, talán jól élsz? Tényleg érdekel.


"Tudom, ezek a felmérések nem jók, mert nem a neked tetsző álláspontot tükrözik, és az az 1000 fő nem olyan 1000 fő, mint az Eurobarometer általi "reptezentatív" felmérés."

Jó vicc, mikor épp te tartod hiteltelennek az Eurobarométert, szemben a KÖZTUDOTTAN FIDESZ-KÖZELI Századvéggel... ez már az agymosottság/szemellenzőzés/teljes átpolitizáltság állapota lehet nálad.

2015. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Ja, tüzetesebben megnéztem az általad linkelteket. Ezek közül az egyik néhány hetes, a másik szeptemberi, a többi hónapokkal ezelőtt készült. Amit én linkeltem, az négy napos.
2015. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%

Naponta 600-800-1000 fő lépte át akkor a határokat, és ha már egy éve határozott fellépés történt volna az EU részéről, akkor nem tartanánk most ott, ahol. De lehülyézték Orbánt (a csodálatosan nagyszerű, mindig tisztán látó magyar baloldal is), elbagatellizálták a problémát, aztán meg Merkel meghívott mindenkit Németországba - jó, tudom, csak a szíreket, de azóta mindenki szír :D - és felgyorsult az áradat. Mivel a mesébe illő viszontagságos és hosszadalmas utazás valójában csak mese, és ténylegesen 5-6 nap alatt átszelik a balkánt, így villámgyorsan elérte az illegális határsértők száma a többezres számot.

Mondjuk én tudom az igazat: Orbán megbízásából Habony és Finkelstein - Merkel bejelentésével egyidőben - elutaztak a törökországi táborokba, és pénzt adtak a migránsoknak, hogy jöjjenek ide, mert Orbán Viktor menekültvíziójának be kellett teljesednie, és ez bármit megért. Irónia OFF.

2015. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!