Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyarországi lakosok...

Ha a magyarországi lakosok többsége egyetértene a migránsok befogadásával meg az ilyesmiről akkor a FIDESZ benyalna a migránsoknak?

Figyelt kérdés

Mert emlékszem, hogy volt egy kérdőív meg statisztika és azután vált igazán hangossá a migránsgyűlölet.

Vajon mi ennek a gyűlöletkampánynak a célja:

1. MSZP A-t mond Fidesz B-t

2. Jobbik szavazóinak elnyerése

3. Csupán birkaként kezelik a magyarokat és élvezik ahogyan azonos véleménye van a birkáknak a kormánypárttal



2015. okt. 20. 18:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Szegeden élek, júniusban sehol nem lehetett migránsokat látni, augusztusban pedig tele volt velük az állomás, ne hülyítsd már a többieket.


"De lehülyézték Orbánt (a csodálatosan nagyszerű, mindig tisztán látó magyar baloldal is), elbagatellizálták a problémát"

Ha megértetted volna, amit elmagyaráztam, és amit egyébként minden értelmesebb/nem átpolitizált/nem elvakult Fideszes tökéletesen lát, akkor tudnád, hogy Orbán és a Finkelsteinhabony társaság épp azt akarta, hogy hülyézzék le a Főnököt, hogy később visszavághassanak, és ők jöjjenek ki jól a helyzetből. Láss csodát, így is történt, forgatókönyv szerint.


Merkel és a magyar baloldal meg fogyatékos, de ettől függetlenül Orbán egy szimpla politikai haszonszerzés által vezérelve intézte úgy az ügyeket, ahogy.


"Mondjuk én tudom az igazat: Orbán megbízásából Habony és Finkelstein - Merkel bejelentésével egyidőben - elutaztak a törökországi táborokba"

Ilyet senki nem állított, hasonlót sem.

2015. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Tragikomikus, amit a szavazással műveltek, de ha ebben lelitek boldogságotokat, hajrá, még ezt is le lehet nullázni.

Jó éjt! Most kiverhetitek!

2015. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Az alatta lévő sort már nem sikerült elolvasni: A lényeg, hogy olyan közvélemény-kutatást lehet csinálni, amilyet csak akar az ember, vagyis amilyet megrendelnek. Akár az egyik, akár a másik oldalon.


De én vagyok a szemellenzős meg az agymosott... csak próbáltam rávilágítani, hogy BÁRMILYEN felmérést lehet csinálni, egyik sem jobb/hitelesebb a másiknál - de nem jött át. Szelektív az olvasóképességed, meg sem lepődök rajta, csak azt látod meg, amit látni akarsz. Jó vicc. Én minden ilyen politikai felmérést meg statisztikát hiteltelennek tartok, inkább a környezetemben élők véleményét veszem figyelembe, és a nagy többségnek tele van a töke a bevándorlókkal.

Egyébként az egyik luxusvillámban egy hatalmas szentély van Orbán Viktornak, és minden nap kötelezően oda járunk imádkozni hozzá. A családnak eleinte nem tetszett, de mondtam, hogy amíg ilyen jól élünk Viktor kormányzása alatt, addig kuss van meg imádkozás. Hamarosan templomot is építtetek neki. Ja, nem. :P

De szerinted aki nem támogatja a migránsok beáramlását az országba, az rögtön fideszes...

2015. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Azt megértem, ha nem fogadsz el semmilyen felmérést, de azért gondolom abban egyetértünk, hogy az Eurobarométerről nem kifejezetten köztudott, hogy kinek a s ggét nyalja, míg a Századvég csont Fidesz.


"De szerinted aki nem támogatja a migránsok beáramlását az országba, az rögtön fideszes..."

Veled komolyan nagy a baj. Ki a halál mondta, hogy én támogatom a migránsok beáramlását az országba? Ellenzem, ne félj, és a kvótarendszert sem támogatom. A bevándorlókat szeretném Szíriában, de legalábbis ütközőállamokban (Törökország) tudni. Ettől függetlenül Orbán politikája sima populizmus és a Fidesznek buknia kell a számtalan csalásért, gyomorforgató populista húzásért, lopásért és tékozlásért.

No, de többet nem írok, mert azzal csak az szexuális aberrációjukat elfojtó pontozó birkák örömét szolgálnám, ami távol áll tőlem.

2015. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Délután 14 óráig rögzített adatok alapján 668 illegális migránst fogtak el – közölte a rendőrség. Közleményükben azt írták, Szeged több pontjáról lakossági bejelentés érkezett a rendőrség ügyeletére 2015. június 24-én arról, hogy illegális migránsokat látnak a városban. A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el Szeged város területén és a vonzáskörzetében. A rendőrség a polgárőrséget is bevonta az ellenőrzésbe. A rendőrök a 2015. június 24-én 0 órától 14 óráig rögzített adatok alapján 668 illegális migránst fogtak el. A rendőrség a határsértők ellen idegenrendészeti eljárást kezdeményezett."


[link]

[link]

[link]


"A migránsok száma továbbra sem csökken Szeged környékén. A bevándorlók az eddig ismert Gyálarét, Alsóváros, Hattyas, Ballagi-sor mellett megjelentek a klinikák, a rakpart és az árvízi emlékmű környékén is. Már tegnap éjjel az egészségügyi intézmény körüli füves területeken aludtak – tudósították olvasóink. A Facebookos kommentek szerint a Dorozsmai úton és Újszeged utcáin és a Stefánián is egyre többet látnak közülük. Korábban írtunk róla, Tóth Péter Jobbikos képviselőnek 600-700 eurót ajánlottak személyenként, ha elszállítja őket Budapest irányába. A városatya szerint már a taxisok is beszálltak a „migránsbizniszbe”."


[link]


Ez utóbbi egy 2012-es hír, ami szerint: Kiemelkedően sok, 32 illegális migránst fogtak el a rendőrök szerdán reggel óta Csongrád megyében helyi lakosok jelzései alapján. Akkor kiemelkedően sok volt a 32.

Botka meg lesz@rta a migránskérdést, elintézte annyival, hogy a szegedieket nem zavarja, és csókolom.


[link]


Július elején már 2300-an jöttek 3 nap alatt. Érzékeled a 2300 és a 32 közötti különbséget? És ezek csak azok, akiket sikerült elfogni és regisztrálni. Szerinted hányan jöhettek be észrevétlenül a zöldhatáron?


"Seres József, a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Dél-alföldi Regionális Igazgatósága vezetője arról számolt be, hogy a hazánk által kezelt bevándorlási kérelmek 90%-át ők intézik. A számok igencsak beszédesek: 2013-ban 17 ezer menedékkérőt regisztráltak a dél-alföldi régióban, tavaly 37 ezret, idén az első félévben pedig már 52 ezret. Kitért arra is, hogy tavaly a kérelmezők több mint a fele volt koszovói állampolgár, de idén március óta gyakorlatilag egy kérelmezőt sem regisztráltak onnan, sok azonban az afgán, a szír, a pakisztáni és az iraki. "


https://www.youtube.com/watch?v=0AmQTXdrLLk

https://www.youtube.com/watch?v=6PQPcmKzgAY

https://www.youtube.com/watch?v=OnA0IghuK4Q


Szóval volt itt már probléma hamarabb is, de nem volt nagy hírverés körülötte.

És a fentebb linkelt délmagyaros cikk alapján jól látszik, hogy már júniusban is voltak migránsok Szegeden. Azt ugye nem fogod kijelenteni, hogy a Délmagyar fideszes újság? ;)

Ja és az igaz, hogy a Századvég fideszes, de szerintem az Eurobarométer megbízói is nyilvánvalóak - legalábbis számomra. Mivel a felmérést az EU rendeli meg, így az eredmény az EU vezetőinek akaratát kell, hogy tükrözze, a vezető véleményt, ami most a kvóta, meg a közös európai megoldás propagálása. Egyik sem vezet sehová. A kvóta biztos nem, közös európai megoldásra pedig még nem láttam értékelhető javaslatot.

Az összeesküvés-elméleteddel meg az a probléma, hogy már tavasszal is voltak bevándorlók - sőt előtte is. Tény, hogy jól jött ki Orbán számára a lépés, de amit te írsz, az alapján vagy neki, vagy valamelyik tanácsadójának minimum látnoknak kellene lennie, amit azért ne tételezzünk már fel egyikről sem. Az félelmetes lenne. Ahhoz, hogy a propagandája bejöjjön, nagyfokú szerencse kellett, Merkel ostoba és felelőtlen nyilatkozata, a hazai baloldal töketlenkedése, az EU töketlenkedése, meg még sok egyéb - szóval rengeteg körülménynek kellett stimmelnie. Ha ezt tényleg mind előre látta, és így megszervezték, akkor abban van valami zseniális. ;) (És nagyon bizarr.)

Egyébként pedig legyünk igazságosak, szinte az összes politikusnak buknia kellene ma Magyarországon, mert egyik sem jobb a másiknál. Amíg el nem takarodik az összes, és ez a választék, addig itt nem lesz kánaán - sőt lehet, hogy utána sem.

2015. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!