Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak Magyarországon lett...

Csak Magyarországon lett ekkora divat siránkozni és mindenért a kormányt hibáztatni? Vagy ez külföldön is így megy?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy minden rendben van ebben az országban, de a sok ostoba proli, aki csak annyit tud mondani, hogy a Fidesz arra vajaz, hogy a magyar embereket ellehetetlenítse, szerintem elég siralmas.

Értelmes érveket még senkitől nem hallottam, hogy mitől lenne jobb, ha épp nem Orbán lenne a miniszter.

Ha pedig megkérdezek bárkit, aki farzsebből a Fideszt szapulja 'me 'mé ne alapon, hogy mondja már el mi a baja a kormánnyal, 90% -ban azt mondják hogy az a cigány Orbán lop...

Jó akkor mondom nekik hogy oké lop, de mégis mit?

Erre válaszként legtöbb esetben az érkezik, hogy mindent...

Egy értelmes alternatívát nem hallottam még senkitől, mindenki csak a divat sablon stadionozást, meg az Orbán kilopja a szerencsétlen magyarok alamizsnára valóját a zsebükből -szöveget nyomják.

Ja és nem, nem vagyok Orbán fan, sem fizetett Fidesz propaganda terjesztő, egyszerűen csak nem értem az emberek felfogását.

A legtöbb Fidesz szapuló azt várja, hogy maga Orbán tartsa el őket, mert ők ezt megérdemlik -jó nem így, de kb ez jön le abból amit általában mondanak.

Ez csak nálunk lett ilyen erősen divat, a kommunizmus maradványai miatt, vagy úgy mindenhol ez mehet?



2015. okt. 21. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%

Magyarországon az emberek mindíg sírtak sajna, ez nemzeti tulajdonság, mint a depresszió vagy az öngyílkossági világstatisztika vezető helye. Mi nem tudunk örülni semminek sem, ha jól élünk is azon siránkozunk mi nincsen még meg, kocsi, ház stb.....


Nézd meg afrikában, vagy más szegény országban hogy tudnak örülni az emberek, pedig 10-ed annyijuk sincsem

2015. okt. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"48%-os, ne csodálkozz ha lepontozzák a demagóg megnyilvánulásaidat."


Igen kicsikém, demagóg, ami neked nem tetszik? :))

Igen? :))

2015. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Attól hogy valami, vagy valaki demagóg, nem egyenértékű azzal, hogy azért lenne az, mert nem értek vele egyet.

Példaként: a szar akkor is büdös marad, ha Orbán szarja, vagy éppen Gyurcsány.

2015. okt. 21. 23:54
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

alternativa lehetne ha nincs 200 féle külön adó,

ha nem néznék nagypofával fejös tehének a népet

2015. okt. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Nem azt mondom hogy minden rendben van ebben az országban, de a sok ostoba proli, aki csak annyit tud mondani, hogy a Fidesz arra vajaz, hogy a magyar embereket ellehetetlenítse, szerintem elég siralmas."


Egyáltalán nem vajaznak erre. A céljuk nem a magyarok tönkretétele, hanem a minél több pénz megszerzése. Az ország nyomorba döntése csak egy mellékterméke ennek, mert valakitől el kell szedni a pénzt.

2015. okt. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
11-es válaszánál a százalékot elírták, nem 7, hanem 97%! full igaza van! A magyar csak siránkozni meg másba taposni tud, semmi mást. Tiszt. a kivételnek persze:)
2016. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!