Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja annak a néhány...

Mi a baja annak a néhány embernek a Fidesszel?

Figyelt kérdés
Amíg Orbán volt a miniszterelnök, mindig volt pénze az országnak,az államháztartásban volt pénz, sokkal jobb volt az élet mint most. Nem értem a sok Jobbikosnak miért kell itt játszani az eszét, ha egyszer a Fidesz kormányzása alatt nem volt probléma.
2010. márc. 17. 20:19
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

21:24

Mért azt kellett volna csinálnia, amit a csőcselék a tv székháznál?

Nem tudott mit csinálni, amikor a rendőrök elkezdték ostromolni a fidesz táborát... Egyébként nem igaz, hogy a fidesz nem csinált semmit! Még az egyik képviselőjüket meg is verték a rendőrök. A civil jogász bizottság, és morvai krisztina mögött is a fidesz állt. Akkor még a fasorban sem volt a jobbik...

2010. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:

Igen? Itt van pl. Kövér Lászlo, aki ebböl a társaságbol menekült a fityeszbe, és milyen furcsa az összes én jobbikos ismerösöm fityeszes volt valaha...

http://www.youtube.com/watch?v=R0Mx5w8yPlg&feature=player_em..

2010. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
87%

Már bocs, de a te pontjaid között egy nem volt igaz. Az enyémek között van igaz is, és van, hogy csak a hozzászólásodból táplált indulat beszélt belőlem.


Te vagy nagyon naiv vagy nagyon ostoba vagy!

A Fidesz egy korrupt rendszervarázsló párt, ugyan is minden mai parlamenti párt korrupt mert másként be se kerülhettek volna.


A 1998-2002 között a felső középosztályt támogatták valamilyen szinten, persze a nagytőke után. Nem építették le a volt pártállami kötöttségeket, hiszen ők is érdekeltek benne és benne vannak a nomenklatúrába nyakig.


A programjuk még 2006 ban sem tartalmazta azt a retorikai tartalmat amit most sem, " hiszen semmit nem árulnak el" csak hangzatos szavakkal másolják a Jobbikot.

Program <> Jobbik! Ha valamit nem értesz a Jobbik programjából, az nem lehet hogy a te hiányosságod?

Ha bemásolod hogy mivel van bajod akkor elmagyarázom hogy értsd!

[link]


A Fidesznek semmi baj a gazdasági embereivel, és olyan pontosan jól látják a helyzetet mint a Jobbikosok, a különbség annyi hogy a Fideszesek elvannak kötelezve a multiknak és a nagytőkének, ezért semmit nem tudnak szinte csinálni.


Nem csak az elmúlt 8, hanem a 20 évvel van a baj, hiszen az elmúlt 8 év csak rossz folytatása volt a 20 évnek.

100% ha a Fidesz kormányzott volna, akkor sem lenne jó a helyzetünk legfeljebb Jobb, mert maga az irány a rosz.


Miért kell a radikalizmus?


Mert nem csak kiigazítani kell a gazdaságot és a rendszereinket, hanem gyökeresen átalakítani.

Nem átgondolatlan hévvel, mert nem ez a radikalizmus, hanem átgondoltan és hogy "Bokrost idézzem" az átalakítások kritikus tömegével.

Látod milyen érdekes? Bokros is radikálisan akar tevékenykedni, ami nem azt jelenti hogy a Jobbik a Bokros elveivel ért egyet, mert a radikalizmus az nem egy gazdasági felfogás hanem csak a felfogásban tanúsított határozott magatartás. A Jobbik a szociális öko piacgazdaságot akarja megvalósítani, radikális hozzáállással!

2010. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
89%

Nemzetes Tekintetes Címeres Vitéz Alsó és Felsőfelcsúti Orbán Viktor apád fejére remélem ráteszik a hozzá méltó koronát!

Azaz egy szaros bilit!

2010. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
0%

21:30 tanulj történelmet... mert SEMMIT sem tudsz...

De te nagy mszp-s lehetsz... A fityesz is az ő szövegük volt 2006-ban... Nemtudom működik-e még az mszp.hu-n az a fórum, ami 2006-ban, de legalább nézz utána a dolgoknak, mielőtt hülyeségeket írsz, és bebizonyítod, hogy igazam van...

2010. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
87%

Ugy látom kezdenek elöjönni a szokásos hülyeségek!!!

a cigánybűnözést, korrupcio felszámolássát, határontuli magyarok helyzetét nem lehet 4évekig halogatni... EZ SÜRGÖÖÖSSSSSS!!!!!!!!! a zsidesz profibb gazdaság-kezelést csinálna, de az emlitett kérdések fontosabbak!!


Amugy én voltam az, aki mág az elején pontokba összeszedtem a fidesz büneit, de utána pontokba szedet választ is kaptam rá. nos, ennyi baromságot kifogást és mellébeszélést még láttam... :@ :@ :@

2010. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
ja, és más ne irjon a nevemben!!!!!!!!!!!! :@
2010. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
0%

"A Fidesz egy korrupt rendszervarázsló párt, ugyan is minden mai parlamenti párt korrupt mert másként be se kerülhettek volna."

Na ja... A nagy korrupt pártnak 8 évébe telt, amig megnyerte a választásokat. Ha a jobbikosok agymosott híresztelése igaz, akkor a jobbiknak 4 év alatt sikerül ezt megoldani (2006 előtt még jóformán nem is léteztek). Na ki a korrupt a fenti érvelésedet végigvive? A jobbik rosszabb már most, mint a fidesz valaha is volt...

2010. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
0%

21:33

És még én vagyok elvakult... De a fidesz-szimpátiádból kiderül, hogy te sohasem voltál jobb oldali... Csak most beállítod itt a nagy igazságot, mintha a jobbik annyira szavahihető, és tökéletes lenne.

2010. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
78%

ma 21:33 - 30%, akkora tipikus Fikusz dumád van öregem, mert csak az igazad állítod a kollégának, de le már nem írod az álláspontod. Csak, hogy Ő olvasson utána, mert neked van igazad!

Öreg, tőletek még az MSZP-is több konkrétumot mond!! :D


Szebb Jövőt!

2010. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!