Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja annak a néhány...

Mi a baja annak a néhány embernek a Fidesszel?

Figyelt kérdés
Amíg Orbán volt a miniszterelnök, mindig volt pénze az országnak,az államháztartásban volt pénz, sokkal jobb volt az élet mint most. Nem értem a sok Jobbikosnak miért kell itt játszani az eszét, ha egyszer a Fidesz kormányzása alatt nem volt probléma.
2010. márc. 17. 20:19
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jó kérdés, hogy kit kérdeznek meg ilyenkor. Ja és hogy hol, mert a helyszín sem utolsó valljuk be. Szerintem ha a média azt mondaná a hírekben hogy 90% a figyesz támogatottsága,és 15% az mszpé, a többi 5% pedig JOBBIK akkor ezek el is hinnék:))))) Én speciel nevetek ezeken a közvélemény kutatásokon mert az igazat nem engedik leíratni a médiával. Mindig manipulálja a tömeget a kormány. A figyeszesek meg állnak és néznek no meg ugyan azt a szöveget nyomják rendületlenül, tények nélkül!

Szebb Jövőt!

2010. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Ne rosszalkodjatok!
2010. márc. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=MEp6u67HG3Y

Mert így beszélnek a képviselői. SZÉGYEN

2010. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Csak megvédte magát.
2010. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!