Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor a Nyugat meg a...

Most akkor a Nyugat meg a liberálisok hogy gondolták ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Ugye ha regisztrálni akartuk volna ezt a többszázezer embert és emiatt napokig kellett volna itt állniuk(mert azt, hogy naponta több ezer(volt hogy tízezer ember érkezett)papírok nélküli embert csak úgy lehet reggelni, azt csak a számítógép mögül okoskodó bohócok hiszik)akkor az lett volna/volt a baj, de ha nem regisztráljuk őket akkor meg azért vagyunk törvényszegőek.

Mindezt úgy, hogy közben már az osztrákok is kapucskákat meg szárnyacskákat eszközöltek és már náluk is kitörtek nem egy táborból.

Most akkor ezt hogy gondolta a szuperintelligens, toleranciabajnokok gyülekezete, mert nem értem.

Tehát röviden:

Most akkor legyen sapka vagy ne legyen?



2015. okt. 30. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
A lényeg, hogy jöjjenek, és itt legyenek minél többen, mindegy hogyan.
2015. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Amikor Orbáncod a Keletiben vesztegeltette őket napokig és a mocskos liberálisok folyamatosan azért lázongtak, hogy a rendőrök engedjék fel végre a migránsokat a Bécs felé tartó vonatokra, akkor te hol voltál, drága kérdező?


Ki is akarta őket mindenáron itt tartani az országban?

2015. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Nyugati felfogás: vegyél fel hitelt, bízd az okos külföldire, ne gondolkozz drogozz, ne csinálj semmit ha baj van bízd a fejesekre. Tehát nem is tesznek. A fejesek meg valamiért azt találták ki hogy kell nekik pármillió majom. Szóval amíg nem mondanak nemet addig a németek ötven menekülttábort is felgyújtbatnak akkor is engedik majd őket mert demokráciáról szó sincs.
2015. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, aztán mikor meg elindult a vonat akkor meg az volt a baj, hogy nem regisztráljuk őket.

Kössz a példát.

2015. okt. 30. 14:34
 5/10 anonim ***** válasza:
2015. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet ennél érdemibb választ adni egy ekkora baromságra.
2015. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

A helyzet az, hogy a nyugati országok se gondolták még pár hónapja, mondjuk tavasszal, hogy ekkora menekültáradat fog érkezni Európába.


Egyébként Neked mi a javaslatod kérdező? Mert azt értjük, hogy nem tetszik ami most van.

Ekkora áradatot képtelenség regisztrálni, de ezt mindenki csak később ismerte fel. Sok menekült meglógott, összevissza lófrált, íg még nehezebb regisztrálni.


Az, hogy "Nyugat, meg a liberálisok" elég érdekes kifejezés tőled, mert Európában pont nem a liberálisok irányítanak. Jobboldali kormányok és jobboldali Európa tehetetlen most a menekültáradattal szemben.

2015. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én egyetértek a határzárral, aztán, aki akar az bejön és szépen regisztrál.

Egyébként hogy gondoltad, hogy majd két hét után elfogynak?

Ha jól láttam, itt már elég régóta szajkózták a "mocskos nácik" hogy ez még csak az eleje, de hát ugye az oldal liberálisai megmagyarázták, hogy majd mindjárt vége, ahogy te is írod.

A csúsztatás meg nem kell, osztrák, német meg a többi okos kormányra gondolok, nagyon is liberálisok.

Vagy már nem azok??:D

2015. okt. 30. 15:51
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

"Én egyetértek a határzárral, aztán, aki akar az bejön és szépen regisztrál."


Szépen átmásznak rajta/alatta, no meg mindenhol nem lehet kerítés, pl vasúti síneken... És mint tudjuk minden rendszer pont annyira erős, mint annak leggyengébb pontja. Bár most már inkább kikerülik a kerítést ezt elismerem.


"Egyébként hogy gondoltad, hogy majd két hét után elfogynak?"


Honnan gondolták mások, hogy ennyien jönnek? Utólag okos az ember, a ti tippetek jött be, ennyi.


"Ha jól láttam, itt már elég régóta szajkózták a "mocskos nácik" hogy ez még csak az eleje, de hát ugye az oldal liberálisai megmagyarázták, hogy majd mindjárt vége, ahogy te is írod. "


A sértegetés nem az én stílusom, én ilyen biztos nem írtam sehol. Amúgy tavasszal még riasztóbb számok hangzottak el a menekültek létszámát illetően anélkül, hogy ezt bárki hiteles forrással, pl titkosszolgálati jelentéssel alá tudta volna támasztani és esetleg azt a parlamentben ismertetni. Persze, hogy ilyenkor megjelennek a kételkedők is... ja és azt nem tudni , hogy liberálisok-e, lehet.


"A csúsztatás meg nem kell, osztrák, német meg a többi okos kormányra gondolok, nagyon is liberálisok.

Vagy már nem azok??:D"


Azok nem liberális pártok. Persze a mi kormányunknál liberálisabb eszméket vallanak, de ez lehet azért van, mert mi tolódunk jobbra?? Nem csúsztattam. Európában igen erős és stabil jobboldali többség van, a fidesz is az Európai Néppárti csoport tagjaként ül az EU parlamentben. Pluszban az nem tetszik, hogy a liberális a legújabb szitokszó és persze a liberálisok a hibásak minden rosszért újabban. Holott nincsenek is döntéshozatali pozícióban, amit sokan elfelejtenek!

2015. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%

"Csakhogy a magyar kormány erre nagyon helyesen most azt mondhatja, hogy nem vesszük vissza őket, mert azért lettek itt regisztrálva, mert Görögország megszegte a kötelességét, és se a határait nem védte meg, se a bevándorlókat nem regisztrálta. "


Igen, csak nagyon sok bevándorló Magyarországon lépett be az unió területére és nekünk kellett volna regisztrálni, ergo nem passzolhatjuk tovább.

2015. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!