Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok és baloldaliak...

A liberálisok és baloldaliak akkor is forgatnák a szemüket ha hotogkeresztet akartak volna eltüntetni?

Figyelt kérdés

Ha valaki még csak a noteszecskéjében is lerejzol egy horogkeresztet, akkor ő lesz maga a megtestesült Sátán. Nem egyszer ültettek már le valakit, mert horogkeresztet rajzolt. Na de sarlós kalapácsért kit ültettek le? Sőt! Hogy lehet, hogy a sarlós kalapács még pártot is alapíthat (Thürmerékre gondolok)?


PEDIG A TÖRVÉNY RÁJUK IS VONATKOZIK!!!


335. § Aki horogkeresztet, SS-jelvényt, nyilaskeresztet, sarló-kalapácsot, ötágú vöröscsillagot vagy ezeket ábrázoló jelképet a köznyugalom megzavarására alkalmas - különösen az önkényuralmi rendszerek áldozatainak emberi méltóságát vagy kegyeleti jogát sértő - módon

a) terjeszt,

b) nagy nyilvánosság előtt használ, vagy

c) közszemlére tesz,

ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt elzárással büntetendő.

[link]


Akkor, hogy lehet, hogy a horogkereszteket egyből foggal-körömmel el kell pusztítani és készítőik maguk a démonok, míg a sarlós kalapácsra ez nem vonatkozik?

Sőt!!! Még maguk a rendőrök akadályozták a törvényt sértő, hazánk hőseinek emlékét sárba tipró önkényualmi jel eltávolítását???


CSAK ÉN ÉRZÉKELEM EZT A HATALMAS EGYENLŐTLENSÉGET?


"A legázolt, bilincsbe vert Magyarország többet tett a szabadságért és igazságért, mint bármelyik nép a világon az elmúlt húsz esztendőben. Ahhoz, hogy ezt a történelmi leckét megértse a fülét betömő, szemét eltakaró nyugati társadalom, sok magyar vérnek kellett elhullnia – s ez a vérfolyam most már alvad az emlékezetben. A magára maradt Európában csak úgy maradhatunk hívek Magyarországhoz, ha soha és sehol el nem áruljuk amiért a magyar harcosok életüket adták, és soha, sehol – még közvetve sem – igazoljuk a gyilkosokat." (Albert Camus)


AKIK A SZEMÜKET FORGATJÁK A GYILKOSOK JELÉNEK ELTÜNTETÉSE MIATT, AZOK MIÉRT IGAZOLJÁK A GYILKOSOKAT???



2015. okt. 25. 19:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*horogkeresztet
2015. okt. 25. 19:47
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudok róla, hogy valahol az országban lenne még náci emlékmű abból a korszakból. Ha találsz egyet, visszatérünk rá.
2015. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

A Novák Előd-féle akcióra gondolsz?

Nos, ha valaki egy horogkeresztet is ugyanilyen "szerepelni akarok a TV-ben és előre szólok a rendőröknek, h vigyenek el, mielőtt kárt tehetnék az emlékműben"-féle akcióban akarná eltüntetni, akkor a válasz: igen, ugyanígy forgatnám a szemem.

2015. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, az az emlékmű nem azért van ott, mert a biberálisok, meg a gyurcsány fanok akarják. Amikor Lettország el akarta tüntetni az ő 'felszabadítási' emlékművét, akkor kísérteties módon meghalt az összes kormányzati és banki hálózatuk. Namármost én főleg nem vagyok azon a véleményen, hogy az oroszok seggét nekünk kéne fényesre nyalni (egyes jobboldali kartársainkkal ellentétben), de értelmetlen szobrokon azért nem kéne velük összeveszni, ha nem muszáj.
2015. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Ahhoz előbb az kéne, hogy mutasd meg, hol van horogkeresztes dombormű vagy Hitler szobor Magyarországon, ami itt maradt valahogy 1944-ből. Ilyen nincs.


Arról már nem is beszélve, hogy az emlékmű nem a Szovjetunióra emlékeztet, hanem az elesett orosz katonákra. A Don-kanyarban ott van a Rudkinoi Magyar Katonai Temető, hatalmas kettős keresztekkel, örülnél, ha a helyiek nekiállnának lebontani?

2015. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

# 2


Éppen ezt mondom! Hál'Istennek nincs náci emlékmű. De akkor kommunista miért van?


# 3


Na megnézném, hogy pont ti mennire védnétek meg a náci horogkeresztet, akik a szegény kis romáitokat és melegeiteket gyilkolták:

https://www.youtube.com/watch?v=fWMPeTKCPww

2015. okt. 25. 20:10
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Itt sokan nagy tévedésben vannak:az az emlékmű nem a kommunizmusnak,hanem az országért folyó harcokban elesett katonáknak állít emléket.Nem hiszem el,hogy ezt ilyen nehéz még mindig megérteni,pedig annyiszor elmondták már többen is...
2015. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

7-es már én is leírtam, és azt is, hogy az egész gondolatkísérlet rossz.


Ha nem tetszik az emlékmű, tüntess ellene vagy civilként dolgozz érte, hogy átkerüljön a szoborparkba. Novák akciója egy röhej.

2015. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs igazad, ez nem kommunista emlékmű. Ez egy háborús emlékmű. Kommunista emlékmű volt rengeteg a városban, mindet el is tüntették, jelenleg a szoborparkban megtekinthető elég sok.
2015. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdezőnek szántam, hogy egyértelmű legyen.
2015. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!