Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell (kellene) Magyarors...

Miért kell (kellene) Magyarországnak baloldal?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 21:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

látom már szövegértelmezési gondjaid is akadnak, én nem beszéltem semmilyen 8 évről.

egy valamit viszont megfigyeltem, te akárhova válaszolsz, mindenhol csak kötekedni tudsz, és teljesen másról beszélsz mint amiről szó van.

a kérdésekre kb 10%-ban adsz csak választ, legtöbbször csak a válaszolókat kritizálod és semmi érdembeli konstruktív megnyilvánulásod nem tapasztalható.

ebből merem feltételezni, hogy fingod nincs a politikáról, és te is csak ugyan azt bégeted mint az elvtársaid.

kérdésedre meg nem kívánok reagálni, mivel nem más mint sima demagógia.

2015. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Andizsuzsi ***** válasza:
Légyszíves egyetlen egy válaszomból idelinkelni, amikor válaszolót krtizáltam! És légyszíves választ adni a kérdésemre, amibe belekötöttél, de nem válaszoltál! Mit tett a jelenlegi kormány az egészségügy helyzetének javítására?
2015. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell,mint ahogy jobboldal sem kell.Sőt, nekem bőven elég lenne egy párt is,ha annak tagjai nem csak a zsebük tömésével,meg az emberek hülyítésével foglalkoznának.
2015. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

mit kellene tennie zsuzsika? az egész hazugságokra épül már nagyon régóta.


az egyetlen hely ahol az egészségügy működik a világon, leszarják, hogy aki szegény (tehát nincs biztosítása) ugyan hogyan alakul az egészsége


más szavakkal örülj, hogy még van

nem biztos, hogy olyan sokáig lesz még

2015. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!