Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jót tett volna Magyarországnak...

Jót tett volna Magyarországnak, ha a nácik nyerik a háborút?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 20:28
1 2 3
 21/27 tetro ***** válasza:

21.44

de gyilkolásztak. és?

2015. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
42%

"de gyilkolásztak. és?"


Hát akkor már nem is olyan nagy baj, hogy a nácik is gyilkolászgattak kicsit.

Ez ilyen kuruclogika.

2015. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Kis alternatív történelem?


[link]


[link]


A Nagy Német Birodalom Nemzetközi Politikája című résznél keresd M.O és Európa helyzetét.

2015. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#22 Kíváncsiságomban rákérdeztem annak súlyára, hogy van-e fogalmad a komcsi gaztettekről persze ez nem azt jelenti, hogy álszent jobboldalista vagyok és tagadom a nácik öldökléseit...

Mindkettő fél követett el mocskos gaztetteket.

#23 igen és nem...de ha már az egyik oldalt állandóan támadják a hibái végett akkor a másik oldalt aki ugyanolyan bűnös azt sem kéne kihagyni az ostrom alól.


Viszont ez már a múlt és ha az ember nem lábal ki a múltjából akkor fejlődés nem igen lesz...lásd mostani magyar helyzetet, kítűnően leírják előttem, hogy átlag magyar mentalitás az egymás támadásánál ki is akad, többre nem képes.

Ezért tart itt az ország ahol tart, nem ébred rá a magyar a nagy múlban való kutakodásban, hogy hogyan szétlopják alóla a földet. Csak tanulni kellene az előző generációk hibáiból és kiválóan lehetne okulni belőle sőt mi több ez instant lehetőséget adna a fejlődésre azaz egy sokkal élhetőbb ország lenne most Magyarország(függetlenül attól, hogy melyik fél uralma nehezedett az országra anno).

2015. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 tetro ***** válasza:

22.34

valószínűleg te sem léteznél. de attól még összességében nem biztos, hogy jót tett volna a világnak.

2015. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Mi lett volna?

Mi itt nem írogatnánk már,ez egészen biztos.

2015. nov. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Fogalmazzunk pontosan, különben hamis lesz az eredmény.

Magyarországon biztosan lettek volna olyanok, akiknek jó lett volna, ha a nácik nyerik a háborút. De Magyarországon a döntő többség ma nem internetezne itt akkor. Nem hiszed? Kérdezd apádat, nagyapádat (ha tudják), mi vezetett oda, hogy most van erre lehetőséged, tudásod. Nem azokat a keveseket kérdeztem, akiket a második mondatomban említettem. Náluk ez nyilvánvaló.

2015. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!