Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor a 2006-os választ...

Orbán Viktor a 2006-os választások után a debreceni pszichiátria vendégszeretetét élvezte pár hétig. Mi történne, ha elbukná a 2010-es választásokat is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 13:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát elolvastam.Semmi.Hát" nem állítom,mert nem láttam,nem állítom,mert nem láttam szerződést"

Ez egy nulla!

2010. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

2006-ban Orbán egy olyan televíziós vitában vesztett, ahol az ellenfele gyakorlatilag a csillagokat is lehazudta az égről, őt magát pedig személyében sértegette, hazug vádakkal illette. Egy Orbánnál gyengébb személyiségű embert is megviselt volna a tény, hogy hazugságok, és lejáratóhadjáratok tömegével győzték le. Ő igazat mondott, mégis őt nevezték a vita vesztesének. (És nevezik ma is sokan.) Ő nem csalt, mégis legyőzték. A kampányban mind őt, mind a családját erőteljesen támadták. Lecigányozták. Lehazugozták. Akkoriban kezdték "felcsúti törpének" nevezni. Folyamatosan az anyagi helyzetében turkáltak. Minden mocskot rászórtak, amit csak lehetett...


Az, hogy mégis volt ereje visszatérni, és folytatni, az arra vall, hogy nem adta fel, még ezek után sem. Pedig ez az ország megérdemli a gyurcsányokat magának. Megérdemli a politikai szerencselovagokat, akikben sem hazaszeretet, sem hozzáértés nincsen, csak személyes ambíció, és izgága törtetés.


Most, hogy bajban az ország, és az emberek a saját bőrükön érzik a rossz választásuk következményét, ismét Orbánnak szavaznak majd bizalmat. Vajon miért? Gyaníthatóan azért, mert ők maguk is tudják, hogy a rendszerváltás óta a legjobb 4 évünk volt az Orbán-kormány idején.


Ha ezt a választást is elveszíti Orbán, akkor jogosan mondhatja majd azt, elég ebből az országból. Elég az önsorsrontó magyarokból, akik a tettek helyett a lejáratókampányoknak hisznek, akik még akkor sem hajlandóak a józan eszükre hallgatni, amikor a fennmaradásuk múlik rajta. Jogosan mondhatja azt Orbán, hogy ha nem kérnek belőle, hát éli tovább a civil életét. Nem neki van szüksége ránk. Neki van otthona, családja, egzisztenciája, boldog élete. Ő hisz abban, hogy másoknak is lehet. Ha mi nem hiszünk benne, az a mi saját választásunk. Nem ő lesz tőle kevesebb.

2010. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%

Sajnálnám Orbánt és az összes fideszest :( magamat is.

De amúgy szerintem biztos megnyerik. itt már csak a 2/3-os többség a kérdés, ami nem lesz meg. de a választásokat nem hiszem, hogy elbukjuk.

2010. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
82%
Orbán a hatalommániás? Gyurcsány akkor most mit kepeszt a választások előtt?
2010. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez a Magyar nép buta mint a tök!Megérdemeljük a sors kegyességét:)))
2010. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Így, két évvel a kérdés feltevése után, szeretném néhány előző orbanista válaszoló képébe vágni: Orbánékkal sem jártunk jobban, nyenyenye!
2012. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A fene egye meg az előttem lévőt ,hát mikor megtaláltam a kérdést azt hittem én lőhetem le a poént.Azt írtam volna:De sajnos nyert,-.-

Egyébként azóta még egy év eltelt és igen sajnálom szegény Orbánkát ,hogy akkor a nárcisztikus szociopatizmusa miatt nem tarották még ott még legalább 20 évet

2013. szept. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!