Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a "Kiábrándultam...

Szerintetek a "Kiábrándultam a jobbikból. Szerintetek? " kérdés feltevője, egy frusztrált provokátor? Fideszes vagy MSZP-s vagy valóban Jobbikos?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 14:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
61%

A kérdéses személy nem volt provokátor hanem egy gondolkodó, érző ember, aki rájött, hogy a jobbik milyen aljas eszmék felélesztését tűzte ki célul.

A jobbik nyíltan antiszemita, rasszista és gyűlöletet kelt a lakosságban.

Beszédei primitívek, érzelmekre ható sallangokkal teliek és üresek.

A hatalom mindenáron való megszerzésére törekednek és nem riadnak vissza semmitől, gátlástalanok, agresszívek.

Butaságukban egészen addig mennek, hogy a hitleri idők eszmeiségéből merítsenek maguknak.

A bűnbakkeresés a kiindulópont.

Ha megvan a bűnbak, akkor úgy tűnik számukra, hogy megvan a probléma megoldása.

Megpróbálják elhitetni az emberekkel, hogy ha utálnak egy másik népcsoportot, akkor majd megoldódik a saját problémájuk. (Hogy lehetnek ilyen primitívek?)


Nevetséges, infantilis magyarkodó maszlagokkal fanatizálják az egyszerű embereket így próbálva támogatói bázis találni.


Magyarmente, zászlók, jelvények, nagy szavak, karikásostor és "nyilazzunk hátrafele lóról ahogy őseink tették"-típusú ökörködések.


Nagyon bárgyú.

2010. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21%

az hát

szánalmas hülye provokátor...

2010. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
32%
szerintem jobbikos volt.
2010. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%
15:37-es Amit írtál,azzal 100%-ban egyet értek.Nagyon jól megfogalmaztad.Jó lenne,ha a jobbikos szimpatizánsok is elgondolkodnának ezeken!!Valóban ilyen pártot akarnak támogatni,mint amilyen a Jobbik?Ők lennének a szebb jövő megteremtői?Álomvilágban élnek,és a múltat akarják visszahozni..
2010. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%
énis egyet értek 15:37el
2010. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
53%

"A jobbik nyíltan antiszemita, rasszista és gyűlöletet kelt a lakosságban."

Szerintem meg a rasszizmust és antiszemitizmust az állam és az országok keltik az emberekben. a rasszizmust azaz a cigányok elleni indulatokat azzal, hogy diszkriminálják őket pozitívan amivel visszaélnek. Ha szólni merünk ellene, akkor leugatnak, ez gyűlöletkeltés.


Antiszemitizmust a holotörvénnyel és maga a holok. nyomatásával, azzal, hogy fegyverként használják az antiszemitizmust.


"Beszédei primitívek, érzelmekre ható sallangokkal teliek és üresek."

Furcsa, nekem nem tűntek primitívnek. de definiálhatnád, hogy számodra mit is jelent, hogy primitív. Ha azt mondják tájszólással, hogy "józsi bátyám, adunk néked munkát úgy, hogy nem a madaras teszkót támogatjuk, hanem tégedöt", akkor nevezhető primitívnek, viszont annál inkább lényegre törőbbnek.



"A hatalom mindenáron való megszerzésére törekednek és nem riadnak vissza semmitől, gátlástalanok, agresszívek."

Hogy mire törekednek, azt nem tudhatod, ez az egyik. A másik az, hogy ezek az emberek többen is fideszesek voltak, vona is. Ha a pénz és a hatalom kellene neki, akkor maradt volna ott a seggén, nem gondolod? Ha csak a hatalom kell nekik, akkor nem gondolod, hogy olyan programot és mondanivalókat nyomattak volna amivel az egész országot be lehet hülyíteni? Simán megtehetnék, mi akadályozza meg őket, hogy olyan semmitmondóak legyenek mint a fidesz?



"Butaságukban egészen addig mennek, hogy a hitleri idők eszmeiségéből merítsenek maguknak."

Kifejthetnéd ez kicsit bővebben, mert nem értem mire gondolsz.



"A bűnbakkeresés a kiindulópont."

Talán mert van nem kevés bűnös az elmúlt 20 évből, de ha te ezt nem akarod bevallani, meglátni, akkor TE vagy valóban primitív.



"Ha megvan a bűnbak, akkor úgy tűnik számukra, hogy megvan a probléma megoldása."

Furcsa, nekem a mondanivalójuk és programjuk nagy része nem arról szól, hogy ki a bűnbak, hanem megoldásokat kínálnak fel. Egy részük lehet, hogy tényleg hülyeség vagy elnagyolt, de ha a felét megcsinálják, akkor már nyertünk.



"Megpróbálják elhitetni az emberekkel, hogy ha utálnak egy másik népcsoportot, akkor majd megoldódik a saját problémájuk. (Hogy lehetnek ilyen primitívek?)"

Nem tudok róla, hogy egy népcsoportot utálnának. Mint mondtam fent is, a gyűlöletet nem ők keltik. Csak ezt nem akarjátok beismerni. Ők sem támadnak egy kisebbségit sem aki tisztességesen él.



"Nevetséges, infantilis magyarkodó maszlagokkal fanatizálják az egyszerű embereket így próbálva támogatói bázis találni."

'magyarkodó': ettől a szótól kiráz a hideg is. Magyarkodás számodra az, hogy ha valaki szeretné ha lenne egy rendes egységes nemzet? Magyarkodó ha szeretnénk, hogy ne a külföldiek irányítsanak itthon mindent? Nagyon kíváncsi lennék arra, hogy a hozzád hasonló emberek hogyan gondolkodnak? Te tényleg nem vagy magyarnak nevezhető. Egy magyar ember szeretné, ha magyarországot a hazájaként érezhetné és nem idegen lenne ott.



"Magyarmente, zászlók, jelvények, nagy szavak, karikásostor és "nyilazzunk hátrafele lóról ahogy őseink tették"-típusú ökörködések."

nincs még egy olyan ország ahol ilyeneket mondanak-írnak, hogy felejtsük, veszítsük el a kultúránkat.


"Nagyon bárgyú."

szánalmas vagy.

2010. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, hogy provokator. Nem latom okát, hogy kiábrándult volna. Kivancsi lennék az érveire, és szivesen leülnék vele egy sör mellett beszélni a dologrol...
2010. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A zöld kéz az elottem kettovel szolohoz ment, aki leültette a seggére a sok hulyitettagyut, vagy azt, akik a Jobbik eszméit probaljak megserteni, akar penzert, akár bunkosagbol, akar hazaárulásbol...
2010. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!