Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy állnak kb a magyar pártok?

Hogy állnak kb a magyar pártok?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy az MSZP népszerűsége nagyon csökkent meg hogy a memekültválság miatt a Fidesz és a Jobbik a nyerő.

Ha most tartanának választást szerintetek hogy állnának százalékosan??



2015. nov. 28. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fidesz: 50-60%

Jobbik: 25-35%

MSzP: 4-10%

DK: 4-10%

Többi baloldali párt összesen: 0-3%

LMP: 3-6%

2015. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb. úgy ahogy előttem leírták. Csak annyi különbséggel, hogy a Fidesz most sem menne 44-46% felé, mert a Fidesz csak visszaerősödött a tavalyi szintre és nem lett annál erősebb.

Az LMP pedig szerintem a baloldal töketlenkedése miatt minimum 7-8%-on van, mint az MSZP és a DK külön-külön. Viszont sok a bizonytalan a ki kivárják a Jobbik és a Fidesz meccsének az eldöntését, hisz 2018-ig sok víz lefolyik majd a Dunán.

2015. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, hogy miért teszik fel ezt a kérdést olyan gyakran itt, mi értelme?

Vannak közvélemény-kutatók, azok időről időre készítenek erről munkát, és ki is fejtik az álláspontjukat. Amit itt irkál 20 ember, az egyáltalán nem reprezentatív, nincs jelentősége, és ők is általában a közvélemény-kutatók gondolatait ismétlik.

2015. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!