Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást is jó érzéssel tölt el,...

Mást is jó érzéssel tölt el, hogy Magyarország nem a liberális nyugati országok oldalára állt a bevándorlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Fidesz párti , de ilyenkor büszke vagyok a kormányra.

A betelepítési kvóta elutasításával, megnyertek egy harcot a kultúrmarixsta liberálisok ellen.


Ugyanis, nem lesz sokszínűség, nem lesz minden városban mecset, ahogy az európai liberálisok szeretnék.


Hasonlóan járt el Szlovákia is.Ők is is elutasítják a nyugat dekadens politikáját.



2015. nov. 29. 16:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Úgysem fogja.

Szétesne az egész EU.


Akkor meg cseszhetnék az itteni befektetéseiket.

2015. nov. 29. 16:16
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Én liberális vagyok,és nem tartom jó ötletnek a betelepítést.

A mecsetépítést pedig egyáltalán nem.

Ateista vagyok.Ha valaki menedéket kér,akkor mondjon le a vallásáról,vagy gyakorolja azt a 4 fal között.


A liberalizmus addig terjed,amíg másnak nem ártanak vele.

A különböző vallások pedig sokaknak ártanak.


Kelet-Európában pedig nem azért utasítják el,amire te gondolsz,hanem mert félnek,hogy még több segélyen élő lesz,ami az adófizetők pénzébe kerül.

Persze,ha rajtuk kell segíteni,az nincs ellenükre.

Ilyenek a keletiek,adni nem akarnak,de kapni szeretnek.

2015. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

ez is a tipikus baloldali felfogás, mindenki hódoljon be a nyugatnak, mert a nyugat az szent és sérthetetlen nagyhatalom az egész EU-ban.

mint ahogy azt a liberális pártok tennék, meg ahogy tette ezt fecónk is a kormányzása alatt. meg is lett az eredménye, a nyugati deviza hiteleknek, meg az elgusztustalanodott nyugati energia áraknak.

hülye vagy #1 csak nem forogsz, ez a te bajod.

annyira értesz a gazdasághoz meg a politikához, mint én az kvantumfizikához.

2015. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Bizony a liberális nyugat-Európa a saját sírját ásta meg hosszú távon.

Egyenlőre még csak az EU csóró országaiból érkezett bevándorlók érzik a szomszédságukban a növekvő migráns mennyiséget, mert értelem szerűen nem az elit környékekre költöztetik őket, hanem oda ahol a vendég munkások is laknak. De egy idő után annyira el fognak szaporodni, hogy már elkerülhetetlen lesz, hogy az egész kontinens az övék legyen. (legalább is a kontinens nyugati része)

2015. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Szintén nem vagyok híve a muzulmánok európai letelepedésének, de hogy a fidesz bármiféle büszkeséggel töltsön el??? Szégyen a köbön az a párt a magyar embereken.
2015. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem vérciki.


56-ban minket befogadtak a nyugati országok, most meg azt mondjuk, hogy hozzátok tartozunk, adjatok csak lóvét sokat, meg hadd menjünk oda dolgozni hozzátok, de ilyen szolidaritást nem vállalunk.

Mintha belerokkannánk néhány tízezer emberbe....


Szégyen.

2015. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Az a szégyen, hogy az 56-os menekülteket akarod összehasonlítani ezekkel az élősködőkkel.:)
2015. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
potterkém, te vagy a szégyen, hogy ilyen hasonlatok a buksidban megfogannak.
2015. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen örülök.
2015. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

"56-ban minket befogadtak a nyugati országok, most meg azt mondjuk, hogy hozzátok tartozunk, adjatok csak lóvét sokat, meg hadd menjünk oda dolgozni hozzátok, de ilyen szolidaritást nem vállalunk.

Mintha belerokkannánk néhány tízezer emberbe....


Szégyen."


Hányat fogadtál már be eee'ftárs? Még mindig az 56-osokkal tudtok jönni, nem kaptatok már más instrukciót a központban?


Ez a szégyen, hogy ennyi hozzád hasonló van! Mert ugye szép dolog másokon segíteni, de nem megoldás végül a saját kárunkra.


Vagy ha már szerinted semmiség a néhány tízezer akkor hánynak fogod fizetni az ellátását? De sejtem, hogy egynek sem, csak a szád jár.

2015. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!