Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország eleget tesz...

Magyarország eleget tesz ember jogi kötelezettségeinek?

Figyelt kérdés
A magyar kormány kijelentette hogy egy menekültet sem hajlandó befogadni.

2015. dec. 1. 09:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%
Ha a magyar állampolgárokra is gondolsz, a válaszom a leghatározottabban: nem!
2015. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
63%
Igen
2015. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Fogadja be az őket aki idehívta és az aki szétbombázta az országaikat tudtommal egyikük se mi vagyunk.
2015. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Linkelnél erről egy forrást, hogy a menekülteket sem fogadják be?
2015. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
47%
Még a magyarokkal szemben se (lásd gyerekéhezés), nemhogy a menekültekkel...
2015. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, hol láttál te mostanában menekültet?


Én csak emberi mivoltukból kivetkőzött, ordítozó, követelőző, szemetelő, naplopó, ingyenélő, hazudozó tolvaj, rongáló, erőszaktevő, terrorista gyilkosokkal teletűzdelt bűnöző csürhével találkoztam, akiket néhány elmebeteg menekültnek nevez.

2015. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
18%

10:23

"hol láttál te mostanában menekültet? Én csak emberi mivoltukból kivetkőzött, ordítozó, követelőző, szemetelő, naplopó, ingyenélő, hazudozó tolvaj, rongáló, erőszaktevő, terrorista gyilkosokkal teletűzdelt bűnöző csürhével találkoztam"


Néha válts csatornát.

2015. dec. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
8%

#4 neked semmit sem érdemes linkelni. Sem a bizonyítás fogalmát nem ismered, sem a jelen körülményeket. Hogyan értenéd meg? Ha én linkelnék 10 esetet, az hatna rád? És bizonyítana bármit is? Valamit látnál, amiből semmi nem következik általánosan.

A kormány pedig nem először és nem utoljára adta elő propagandaszövegét. Már a humorista is régen megmondta: ne a szavamra figyelj, hanem a kezemre. Azt nézd, mit teszek, az igazság (és a minősítésem) abban van.

2015. dec. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Nem, mivel mi magyarok sokadrendűek lettünk úgy érzem.
2015. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
53%

#6

Értjük, soha nem találkoztál azokkal, akiket annyira gyűlölsz, csak a kurucról tudod hogy egyáltalán léteznek. Nem kéne ennyire reklámozni. Sokan vannak, akik élőben is láttak menekülteket (pl. én), és ilyenkor kikaparják a szemüket, hogy tejóisten miért vannak ekkora gyökerek.

De nyilván jobban tudod, mert a pártpropaganda jobban közvetíti a valóságot mint a valóság.


Kérdező

Nem, és nem is akar. A Fidesz nem tekint embernek senkit ~1.000.000.000 forintos vagyon alatt. Meg is mondták, akinek nincs semmije, az annyit is ér. És neked nincs semmid hozzájuk képest. Nem is vagy a szemükben emberi lény. Akkor mégis milyen emberi jogokról beszélünk? A menekültek közül is csak azokat fogadnák be, akik dúsgazdagok, mert az ő életük számít. Aki semmi pénzzel érkezik a határhoz, az meg is halhat nyugodtan, nem ér semmit.

Üdv Magyarországon.

2015. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!