Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet aláírni a kötelező...

Hol lehet aláírni a kötelező betelepítési kvóta elleni petíciót?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Pl. Bp.-en Őrs Vezér tere, nagyobb terek, aluljárók, Határ úti metró aluljáróban is láttam. Vidéken köztereken, Siófokon posta előtt is voltak. De gondolom millió más helyen az utcán.
2015. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2015. dec. 8. 18:50
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Van neki valami értelme? Senki nem fogja figyelembe venni, akár a Rákosi időkben sem vették figyelembe a gaz imperialisták.
2015. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
De mi az, hogy nem veszik figyelembe? Ha azt mondjuk, hogy nem fogadjuk őket, akkor is behozzák erőszakkal az országunkba? Mi meg erőszakkal visszaküldjük, mert el nem látjuk őket és lakhelyet sem adunk nekik? (remélem)
2015. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy azért gyűjtenék, hogy aztán ne vegyék figyelembe.
2015. dec. 8. 19:07
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Mivel tagja vagyunk az Uniónak, ha a többség kötelezővé teszi, akkor nincs apelláta. Miért kellene figyelembe venniük a magyarok 10-20 %-ának a tiltakozását?

Talán akkor vennék figyelembe, ha a politikusaink őszintén megmondanák, hogy nem tudnánk nekik ,unkát adni, mert a magyaroknak sem tudunk. Azért mennek egyre többen külföldre.

2015. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem írtunk alá semmi ilyesmit, amikor beléptünk az EU-ba, nem vállaltunk kötelezettséget ilyesfajta erőszakos betelepítésre. És nem is kötelező bennmaradni az EU-ban.

Úgyis folyton visszatartják a nekünk járó pénzeket.

2015. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Milyen 10-20%?
2015. dec. 8. 19:23
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

Igazából akárhol lehet, csak járj nyitott szemmel.


Én egy boltban írtam alá, az eladó kínálta fel a lehetőséget :D

2015. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem írtam alá azt hogy a kormányunk letelepedési államkötvényt áruljon mindenkinek, még is pénzért bárki ideköltözhet! Ez nem zavarja azokat akik aláírnak a fidesz kezdeményezésének? Nem aláírásgyűjtés kell, HANEM NÉPSZAVAZÁS! Amit a kormányunk nem akar...
2015. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!