Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizáns voltam...

Fidesz szimpatizáns voltam mostanáig. Ez a videó véglegesen kiábrándított. Nálam ez volt az utolsó csepp a Fidesz részéről. A 4:30-nál kezdődő rész egyenesen gyomorforgató. Ti hogy vagytok ezzel?

2010. márc. 22. 22:50
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Tóth Gy. László

[link]

Csoda, hogy Szaniszlót még engedik...

2010. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Vagy meg hajlasz a Fidesz diktatúra médiumának, vagy elmégy!

Mióta a jobbik a színen ő már a második, és még hányan lesznek akik nem képesek a levegőbe köpni és alá állni?


Tóth Gy. László is otthagyta az Echo TV-t


2010. március 19-én megszűnt az Echo Televíziónál betöltött programigazgatói állása - tudatta hétfői közleményében Tóth Gy. László. A neves politológus a jövőben a Képtelenségek című műsorban sem vesz részt.


Ebből következően - a továbbiakban - a televízió műsoraiban elhangzottakkal kapcsolatban sem erkölcsi, sem politikai felelősség nem terhel - zárul Tóth Gy. László közleménye.


[link]


Kifog pakolni szinte biztos!

2010. márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

A magyar láncok most is drágábbak.


37 es, te direkt adod az ostobát?


Szerinted ha a multikat támogatják és nincs forgalmuk akkor mitől lennének olcsók.

De ha a magyar láncokat támogatják akkor kik lesznek az olcsók?

2010. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem nyugodtan elkezdhetsz csomagolni, kedves kérdező! Ha ennyire elborzaszt a Fidesz, akkor nem is kell egy olyan országban szenvedni még 4 évig, amit ilyenek fognak irányítani! Ugyanezt javaslom a többi "hivatásos ex-Fideszesnek" is!


Jut eszembe: jól fizet ma ex-Fideszesnek lenni? Mert elég sokan vagytok mostanában, és mindegyikőtök ugyanolyan lelkesen fröcsög! Esküszöm, Gyurcsány után nem volt ekkora a "felháborodás", mint most, hogy Orbán kormányzásra készül...


Valakinek nagyon sok pénze lehet arra, hogy ne a Fidesz nyerjen idén...

2010. márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
24%
Jo, hogy foltetted. Aljas FideszMszp!
2010. márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

23:19 - igen? Emelni fog az auchan? Akkor el fog takarodni innen a pitsába.


Drága a magyar áru? Persze hogy az, mert a sok külföldi szenny elnyomja a magyar piacot. Miért olcsóbb ha 30 tojást veszel, mintha 3x10-et vennél? Ugyan ezen az elven működik a magyar piac is. Ha folyamatosan kereslet lenne a magyar termékre, olcsóbb lenne

2010. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

37%-os, neked muszáj minden kérdésnél hazudnod valamit?:) Miért utálod ennyire a magyarokat? Mert a te reakcióid sokszor már inkább magyar-, mint szimplán Jobbik-ellenesek:) Nem lehet, hogy valójában magadat utálod valamiért?


"A magyar láncok most is drágábbak."


Egyrészt, ha éppen így van, előttem leírták, hogy miért. Másrészt én mostanában egy nagyobb, igényesebb CBA-ba járok és egyáltalán nem drágább, mint a Tesco, sőt mosószert nemrég 400 forinttal olcsóbban vettem (ugyanaz a termék):) A felvágott választék, a sajt választék és ár is teljesen jó, de sokkal jobb, mint pl. a Soroksári úti Tesco-ban.

2010. márc. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

OFF

"Tóth Gy. László is otthagyta az Echo TV-t"


Ezen most nagyon kiakadtam!!! A kedvenc műsorom volt az EchoTV-n, sokszor le is töltöttem!:( Basszus, nagyon kíváncsi vagyok miért ment el. De a Képtelenségek azért marad?

2010. márc. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
4%
A mai politika nagyrésze elég kiábránditó ezért szavazok az LMP-re.
2010. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
75%

23:29

Azt azért hozzátenném még, hogy ha 2006-ban ez a sok-sok jobbikos mind a fideszre szavazott, akkor mért nem nyert 2006-ban a fidesz??? Valaki hazudik... Nem kell bevallani, hogy mszp-sekből lettek a legnagyobb jobbikosok, de legalább ne vegyétek egy kalap alá a fideszt az mszp-vel. Hiszen ti is tudjátok, hogy ez hazugság!

A kérdezőnek pedig: ha egy ilyen ócska jobbik-kreálmány pártfilmből tájékozódsz, akkor megérdemled a sorsod... A Bayer felvétel pedig ebben a formában FERDÍTÉS és HAZUGSÁG! Legalább ne vágtátok volna meg 10000x keves jobbikosok. Ja hogy akkor kiderült volna, hogy nem is végig a jobbikot fikázta? Hanem a kuruc.infót - amihez egyébként nyilván semmi közötök, mégis úgy véditek azt a portált, mintha az szent és sérthetetlen lenne?

Mi lenne ha egyszer az életben készülne olyan jobbikos lejárató film a fidesz ellen, amiben egy felvételt úgy közöltök le, ahogy az ott volt, és elhangzott???

Egyszer voltam egy Kerényi Imre beszéden. Utána ott is voltak manipulációk a hangfelvételekkel. Csak ott éppen az mszp-s "újságíró" csinálta ezt. Ez a szint???

2010. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!