Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizáns voltam...

Fidesz szimpatizáns voltam mostanáig. Ez a videó véglegesen kiábrándított. Nálam ez volt az utolsó csepp a Fidesz részéről. A 4:30-nál kezdődő rész egyenesen gyomorforgató. Ti hogy vagytok ezzel?

2010. márc. 22. 22:50
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

"A Magyar láncok drágábbak"

A Coop meg a CBA igaz, h kicsit drágák, de a Reál sztem nem, meg egyébként is nagyon jó a kínálata.

Reál (y) :D

2010. márc. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

"Azért ne feledjük a Fidesz végignézte amit az mszp művelt 8 évig, ami passzívan de hozzájárult az ország idáig jutásához ezt be kell látni!"


No comment... te olyan buta vagy, hogy az már fáj. Ha egy párt kissebbségben van a parlamentben, akkor NEM tud semmit sem csinálni. Látszik rólad, hogy naív voltmszpsmostjobbikos-ként fogalmad sincs hogy mit csinált, vagy mit nem csinált a fidesz 8 éven keresztül. Ha nem lenne fidesz, itt már ország sem lenne, amiről most vitatkozhatnánk.


De akkor induljunk a jobbiktól: 1 éve az ep választások után azt harsogták, hogy addig lesznek az utcán, amig a kormány el nem kotródik. Hát kérdem én. Hol marad a forradalom??? Vagy rájöttetek, hogy kukaborogatással nem lehet a parlamentbe jutni? Vagy forradalmat csinálni az Orbán dolga? Volt 500.000 szavazótok. Mért nem csináltatok valamit, hm?

Miért mindig a fidesz a felelős mindenért??? Ennyire nem lehettek jóban a szocikkal... Vagy a szoci szavazók megszerzése a cél? Miért?

Bármit csinálhat a fidesz, a jobbik mindig kritizálja valamiért. A baj az, hogy a fidesz az ellenzék. Akkor a jobbik mi? Az ellenzék ellenzéke (a kormánypárt)?

Sohasem felejtem el, amikor a fidesznek köszönhetően eltöröltük a vizitdíjat, kórházi napidíjat, tandíjat. A jobbik ebbe is belekötött. Mégis mit akartok? Vagy hogyan akartok? Mert csupán ez a két kérdés megválaszolatln a jobbikkal kapcsolatban. Egyszer a fidesz a legnyagyobb ellenség, másszor meg nagykoalícióról ábrándoztok?

Ennyire nem vagytok következetesek?

2010. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Az előzőnek van igaza.


"Azért ne feledjük a Fidesz végignézte amit az mszp művelt 8 évig, ami passzívan de hozzájárult az ország idáig jutásához ezt be kell látni!"


Aki ilyeneket ír, annak fogalma sincs a parlamentáris demokrácia szabályairól.

Leírom a jobbikosoknak megint, hátha megértik: ma Magyarországon ha egy kormánytöbbség nem akarja leváltani saját magát, ha nincsen a kormányban pár ember aki az ellenzékkel együtt szavazna, akkor a kormányt más NEM válthatja le. Ez ment az elmúlt 4 évben.


A Fidesz minden alkotmányos lehetőséggel élt - még a kordonbontással, amit polgári elégedetlenségnek neveztek -, és pontosan azért mert más nyugati országokban elképzelhetetlen lenne lezárni a parlament előtti teret ennyi időre.

2010. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, folytatom:


Szóval egyedül a Fidesz szállt szembe a szocikkal az elmúlt években, a népszavazáson eltöröltük az igazságtalan vizitdíjat, kórházi napidíjat és a tandíjat, a népszavazás következményeként felbomlott a szoci-liberális koalíció és megakadályoztuk a TB kassza privatizálását a magánbiztosítókhoz.


Hol volt a Jobbik? Kintről szövegelt és "szebb jövőt" hajtogatott, és a a logikátok szerint semmit sem csinált, mert ha a Fidesz cselekvése semmi akkor a Jobbiké mi? Ha olyan kemények akkor miért nem mentek a parlament elé minden nap?


Ennyi.

2010. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

"mszp-sekből lettek a legnagyobb jobbikosok"


Na most ezzel mi lenne a baj? A volt mszp-sek szerintem leginkább azért nem szavaznak a Fideszre mert utálják Orbánt, amiért ellenük hangolta a Fidesz szavazókat. Hallottam már ilyen véleményt is, hogy "azért nem szavazok a Jobbikra mert sok volt mszp-s szavaz rájuk"

Ja igen, mert a szavazók csak úgy hipp-hopp felbukkannak, és nincs vándorlás egyik táborból a másikba. Szerintem, ha Jobbik nem lenne a Fidesz félhetne egy Mszp győzelemtől. Ezt érték el, hogy sokan inkább az mszpre szavaznának, tudva hogy az rosz, minthogy Orbánra.

Bayer pedig nem a kuruc.info-ról beszél, na ez a csúsztatás. Világosan mondja hogy Jobbikosok ti hülyék vagytok, utána pedig a programot kritizálja, és azt hozza fel hogy értelmesen kellene erről vitázni, miközben pont az nem értelmes amit ő csinál. Mert felteszi a kérdéseket amire már sokszor választ adott a Jobbik, de erről egyszerűen elfeledkezik. Nem tudom hogyan süllyedhetett ilyen mélyre ez az ember.

2010. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

"Hol volt a Jobbik? Kintről szövegelt és "szebb jövőt" hajtogatott, és a a logikátok szerint semmit sem csinált, mert ha a Fidesz cselekvése semmi akkor a Jobbiké mi?"


Hol volt, hol nem volt, akkor egyszerűen még nem volt. Legalábbis ebben a formában még nem. Én nem ismertem őket, ahogy te sem. De nyílván az akkori szimpatizánsait megszólította. Most megerősödött és teszi a dolgát. Eddig nem volt a parlamentben, mint ahogy a Fidesz. De nemhogy a parlamentben nem volt, a köztudatban sem. Így nem csoda, hogy nem sok mindent tudott tenni. Viszont a Fidesznek volt lehetősége, a Jobbiknak pedig most van illetve lesz.

2010. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
Akit egy ilyen össze-vissza vágott valami eltérit a Fidesztől arra nincs is szükség ott...
2010. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

"Viszont a Fidesznek volt lehetősége, a Jobbiknak pedig most van illetve lesz."


Még mindig nem értitek a demokrácia szabályait. A Fidesznek nem volt lehetősége leváltani a kormányt. De nem is fogom ismételgetni magam, inkább ringassátok bele magatokat a Jobbik kétharmadába.

2010. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Viszont a Fidesznek volt lehetősége


Hát igen... a felfogásoddal és a magyar parlament működéséről alkotott véleményeddel csak igazolod, hogy semmi sem tudsz.

A BAYER felvétel meg össze-vissza van vágva. Megkockáztatom, hogy a káromkodások nem is ott és akkor és abban a kontextusban hangzottak el. Szép vágás. Elsőre még nem is tűnik fel...

2010. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
75%
amíg nem néztem meg a videót,jobbikos voltam. teljesen logikusan érvel bayer, FIDESZES lettem.
2010. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!