Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikellenesek. Nem zavar...

Jobbikellenesek. Nem zavar titeket, hogy a Jobbik az egyetlen olyan magyar párt aki foglalkozik az elszakított magyarokkal és akar segíteni nekünk? Vagy 2004. dec.5 után már ne számítsunk semmi jóra?

Figyelt kérdés
Akár meg is dögölhetünk igaz?minek nekünk Magyar állampolgárság meg autonómia , tiszta hülyék vagyunk ... :) Üdv.Székelyföldről (Sepsiszentgyörgy)
2010. márc. 23. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%

Van 10 millió szegény magyar akivel foglalkozni kell az bőven elég, és nem zavar.

(de ha tudni akarod akkor az mszp is foglalkozik vele csak az nincs fent kurucinfón)

2010. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
44%

Ahogy olvasom a válaszokat, már egyre jobban biztos vagyok benne, hogy csupán választási igéretek. Gaudi Nagy Tamás sem gondolta komolyan amit mondott, csak kellenek a választáshoz a szavazók!


Inkább arról lenne érdemes beszélni, milyen megállapodást kötött Gyurcsány Ferenc és Vona Gábor!

2010. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Magyarpatriota ***** válasza:
Én emiat szavaztam mindég a jobbikra, mivel úgy látom hogy ők az egyetlen párt akit komolyan érdekel a határon túli magyarok sorsa.
2012. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!