Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért náciznak folyamatosan,...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért náciznak folyamatosan, még mindig a "bal"osok?

Figyelt kérdés
Akármi számukra nem tetsző dolog történik, mind politikusaik, mind híveik számára, egyből a "náci / fasiszta / rasszista / trappista" varázsszavak ismétlésébe kezdenek, amit látványos dühöngéssel próbálnak nyomatékosítani, napi rendszerességgel. Nem jogos nácizást művelnek, ők mindenkire kettős mércével próbálják az előbbieket bizonyítani. Az ilyesmi már 2002 és 2010 között is gyerekes volt, nem hogy most, 2015-ben.
2015. dec. 18. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
A komcsik már csak nácizni tudnak, ha valamire nicsenek logikus érveik.
2015. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Minek tetted fel a kérdést ha megválaszoltad magadnak a leírásban?!
2015. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Mindkét oldalon vannak hülyék, szokd meg. A baloldali hülyék náciznak, a jobboldali hülyék meg hazaárulóznak.
2015. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

Ehhez mondjuk tudni kéne, hogy mit náciznak le.

Mert ha mondjuk valaki folyamatosan zsidózik és azt hangoztatja, hogy "holokauszt nem volt, de igény lenne rá" és a nők takarodjanak szülni, hogy a tudás népe, a magyar újra szaporodjon, akkor az nem értem, hogy miért ne lehetne nácizni.

2015. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Soha nem olvastam baloldalitól, hogy a "trappista" "varázsszót" használta volna.


De a legvalószínűbb magyarázat, hogy Te csak ezeket a szavakat fogod fel abból, amit leírnak. Mást nem tudok elképzelni, hiszen én pl. sokat olvasok véleményeket, de elvétve olvasok hasonlót.

2015. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, én eddig nem vettem észre. Vagyis azt már észrevettem, hogy szerintetek mindenki nácizik, mert minden alkalmat megragadtok, hogy ezt elmondjátok, de azt nem nagyon, hogy bárki is ténylegesen nácizna. Nem lehet, hogy ez is csak egy kitaláció, amivel magatokat hergelitek? Mint tudod, a Holokauszt, amivel többet foglalkoztok mint az összes liberális együttvéve? Mi lenne, ha előbb tisztába jönnétek a valósággal, és majd utána beszélgetünk róla?
2015. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%

ma 15:38-os vagyok

miért kellett lepontoznotok? Nézzetek már körbe tényleg ez van!!!

2015. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Kedves kérdező, azért érzed így, mert néha ki kéne mozdulni otthonról, barátokat szerezni, velük megvitatni a dolgokat, és nem otthon ülni egész nap a gép előtt, és ostoba fórumokat olvasgatni, ezeken a fórumokon még azok is náciznak meg kommunistáznak csomószor, akik ezeket a szavakat élő szóban kb 2 évente használják.. Furcsa, nem tudom neked van e baráti köröd, vagy miylen emberekből áll, de nekem sem a munkatársaim sem a baráti köröm nem szokott egyből nácizni meg fasisztázni..
2015. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom, az fel sem tűnik, amikor már rendszeresen liberálfasizmusról, liberálnácizmusról vagy liberális diktatúráról beszélget. Á, nem, csak a balosok azok, akik mindig náci kártyához nyúlnak, ugye?
2015. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

# 8/10 Időpont ma 15:43


A szarkazmust nehéz írásban átadni. Pláne egy politikai hovatartozás alapján szavazgató helyen mit vársz? :-D

2015. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!