Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért baj, hogy a kormány...

Az miért baj, hogy a kormány jobban akarja támogatni a családokat?

Figyelt kérdés

Végre egy jó ötlet a kormánytól.Csak nehogy üres duma maradjon.


Sok esetben a lakhatás probléma a családalapításnál.

Albérletet fizetni meg többe kerül, mint hitelt törleszteni.Természetesen nem azokra gondolok, akik budai villát vesznek hitelre.


Ezzel a "tíz millióval" segítenék lakáshoz jutni a családokat.


A kormány nem kötelezheti az embereket, hogy vállaljanak gyermeket, de ösztönözheti.Könnyebbé teheti a gyermeknevelést.

Illetve,egy kicsit szankcionálhatja a nihilista szingliket.


Szerintem azt is be kellene vezetni, hogy minden 18 év alattinak ingyenesek legyenek azok a gyógyszerek, amiket az orvos felír receptre.


Annak a családnak, főleg a nőnek sokkal nagyobb az értéke a társadalom számára, aki gyereket vállal.

Persze, aki önhibáján kívül nem tud vállalni, az teljesen más.



2015. dec. 20. 17:50
1 2 3
 11/24 tetro ***** válasza:

18.49

várjál már. te azt szoktad írni, hogy a romáknál sokkal több a gyerek, vagy rosszul emlékezem?

2015. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

ma 18:50

Én nem szoktam ezt írni, viszont tény, hogy a romáknál több gyerek születik. Nekem nincs semmi bajom azzal, hogy a romáknál hány gyerek van, ismerek olyan roma családot, ahol 4 gyerek van, az apa és az anya tisztességes munkából eltartja őket, 3 gyerek még suliba jár, a legidősebbnek szakmája van és besegít otthon a 3 tesóját nevelni. Nincs semmi bajom a tisztességes roma családokkal, nekem azzal van a bajom, ha megkapja a szülő a támogatást és megy a kocsmába elinni, és ezt függetlennek érzem attól, hogy roma-e vagy magyar. A magyar emberek között ugyan úgy vannak oylanok, akik lesz.ják a gyereküket és amit kapnak támogatást az nem rájuk költik. Aki eddig is tisztességesen nevelte a gyerekét, annak nem sok változás lenne ha utalványt csak gyerek cuccra lehetne költeni, mert egy tisztességes családban simán elmegy a gyerekre havi 15 ezer ft.

2015. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 tetro ***** válasza:

19.00

de ha a romáknál eleve több gyerek van, értsd már most is teljesítik simán a követelményt, akkor ez miért okozna náluk népesség robbanást? :\

2015. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%
13: Nem ő, de nyilván több gyerek után több pénz járna. A cigányok pedig szeretik az ingyen pénzt.
2015. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 tetro ***** válasza:
81%

19.11

sehol szó se volt róla, hogy háromnál több gyerek után még több pénz járna. te hol hallottad ezt?

2015. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 szántóvető ***** válasza:
44%

10 milla vissza nem térítendő+ugyanennyi kedvezményes kamatú hitel.csak vállalni kell a feltételeket.

több évvel ezelőtt mikor 0%önerőre lehetett autót kihozni,Kétegyházán minden roma passattal furikázott,így vitték a csemetéket iskolába.persze idővel visszavették tőlük de semmilyen következménye nem lett rájuk nézve.ez az eset jutott eszembe erről a támogatásról.

2015. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 tetro ***** válasza:

19.28

ezt értem, de fejtsd már ki hogyan vezet ez majd népesség robbanáshoz a romák körében.

2015. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

15: Sok mindenről nem esett még szó, úgyhogy nem tartom kizártnak az összeg arányos növelését, több gyerek esetén.


Több gyerek, több szoba, nagyobb lakás/ház ugye...

2015. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne is adjunk senkinek több fizetést a minimálbérnél, csak a gyerek után kapjanak az emberek pénzt az államtól.

Ja de, Endy Vajna, Mészáros Lőri és az összes parlamenti léhűtő azért kapja meg a havi 3-4 millióját.

2015. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 szántóvető ***** válasza:
hát úgy hogy ők bevállalják,ez lesz az új életcéljuk.ez meglep?
2015. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!