Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért panaszkodnak a...

Sokan miért panaszkodnak a magyarországi helyzet miatt?

Figyelt kérdés

A világ gazdagabbik feléhez tartozunk. és azért ez hatalmas szó. És lehet, hogy kevés a fizetés a munkahelyen, de legalább nem vernek meg és van pénz meleg vízre és áramra, ami a világ nagy részén szintén nincs meg.

Nem olyan rossz ez. Lehetne sokkal rosszabb is.


2015. dec. 22. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

"Nem olyan rossz ez. Lehetne sokkal rosszabb is."


Aha, akkor várjuk meg amíg a világon itt lesz a legrosszabb, addig fogjuk be. Nem jönnél hozzám alkalmazottnak?

2015. dec. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki ahhoz a közösséghez méri magát ahova tartozik (Eu), azokhoz akikkel egy földrajzi helyen osztozik (Európa). Ezen belül pedig nagyon le vagyunk maradva.
2015. dec. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Azért panaszkodnak, mert 100 éve még a világ 10 legfejletteb és a 6 legerősebb országa között voltunk.

Jól teljesítettünk a tudomány területén is. Elektronikában pl majdhogynem világelsők voltunk(az Usával holtversenyben).

A lakosságszámhoz képest mi adtuk a világnak a legtöbb híres tudóst.

De jól teljesítettünk sport terén is. Az olimpiákon a lakossághoz képest mi rendelkeztünk a legtöbb aranyéremmel. Az éremversenyben 1936 -ban még másodikok voltunk.


A lényeg, hogy Magyarország 1945 -ig a világ legsikeresebb országai közé tartozott minden tekintetben. Azóta viszont szép fokozatosan elkezdtünk a világ többi részéhez képest lemaradni.

Engem az zavar nagyon, hogy nemhogy nem zárkózunk fel, de a lemaradás üteme még fokozódik is.

Lehet, hogy a világ sok részén nincs mindig pénz áramra, de ezeken a helyeken a civilizáció kb még a Sumér szintet sem közelítette meg, amikor nálunk már a telefonhálózatot szerelték.


Hozzáteszem azért, hogy egyébként nem vagyok libsi, a liberalizmussal csak még jobban lemaradnánk. Nem démonizálom ugyanakkor a kommunizmust sem, szerintem Kádár sokat tett az ország felzárkózásáért, amit előtte a Rákosi rendszer megakadályozott.

2015. dec. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
99%

Mert minden szamár a maga terhét érzi.

Hiába tudom, hogy az észak-koreai munkatáborok foglyai bármikor cserélnének velem, ettől még nem zavar kevésbé, hogy hacsak nem nyerek a lottón, soha nem fogok tudni magamnak normális méretű lakást venni (itt most 60 nm körüli panelra gondolok, és nem luxuslakásra), pedig végigtanultam az életem, és becsülettel dolgozom. Hadd zavarjon már, ha így van!

2015. dec. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%

"Nem olyan rossz ez. Lehetne sokkal rosszabb is."


Nem is olyan nagyon jó ez. Lehetne sokkal jobb is. Ilyen alapon legalábbis.


"És lehet, hogy kevés a fizetés a munkahelyen, de legalább nem vernek meg"

2015. dec. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyomd meg a gombot a távirányítón a csatorna váltáshoz,és kapcsolj el a közmédia csatornáiról,majd megtudod.
2015. dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gina Lollobrigida ***** válasza:

"nem vernek meg és van pénz meleg vízre és áramra"


egyáltalán nem jellemző a mai országra...


3-ashoz meg annyit hogy a liberalizmus az egyetlen elfogadható lehetőség a XX.-XXI. századokra...

2015. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!