Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te miért utálod a liberalizmus...

Te miért utálod a liberalizmust? Biztos, hogy eleget tudsz róla ahhoz, hogy joggal utáld?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 12:02
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
78%
*A mai liberalizmus hazaellenes, világállamban gondolkodik.
2015. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
75%
Mert a magukat liberálisnak való pártok exkomcsi utódpártok kapitalista ruhában, de a társadalomfilozófiájuk ugyanaz (kulturkomcsik)..... És minden szinten azzal a taktikával osztják meg a lakosságot, hogy a gyengébbek és a kisebbségek akaratát emelik a többség akarata felé (Nők-Férfiak, Cigány-Magyar, Magyar-Zsidó, Fehér-Fekete, hívő-nem hívő stb.).
2015. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
3%

"Ezt a mai, elkorcsosult formáját viszont nem sokra tartom, amelyben bizonyos témákról nem szabad beszélni, kötelező véleménykörök vannak, kötelező a pozitív diszkrimináció, és egyéb baromságok."

Mondj egyetlen példát. Az, hogy nem ért valaki egyet veled nem jelenti azt, hogy nem lehet az a véleményed.


"Talán mert egyoldalú, és a világ még nem érett meg a liberalizmusra. Eleven példa Kína."

Miben nyílvánul meg kínában a liberalizmus? Ott nem inkább kommunizmus van?

[link]


"Nekem csupán annyi elég, hogy be akarják fogadni a migránsokat."

Ehhez a liberalizmusnak semmi köze, ez szociális dolog, és sokkal bonyolultabb ez a téma, mint hogy te arra magadtól rájöjj.


"nincs bajom a melegekkel de azt se gondolnám hogy ebből az következik hogy felvonulásokat kellene tartani hogy mutogathassák magukat mert arra semmi szükség."

Habár engem nem zavar, sose láttam még a rendezvényt, de egyetértek abban, hogy a megbotránkoztatás nem alegjobb módja a dolognak. Betiltani azért nem tiltanám, mert nem tudom, hogy milyen egy ilyen esemény. Vannak akik túloznak, és az interneten sokak könnyen képesek elhinni bármit. Például én ákossal is egyetértek, de ahogy ezt kimondta az nagyjából ugyanolyan megbotránkoztató, mintha egy pride-on egy meleg papruhában dugná fel a seggébe a bibliát.


"A mai liberalizmus a lokális multikulturalizmust támogatja, az államalapító nép/népek kárára."

Régen is ugyanúgy voltak betelepedések és betelepítések. Ez szükséges ahhoz, hogy egy népességszámba alacsony vagy csökkenő társadalomban a gazdaság ne omoljon össze, sőt mi több, fejlődjön. Csak nézd meg a mostani politikai helyzetet: fidesz kizárja a migránsokat -> propagálja a terhességet. Ez is egy megoldás, németország pedig a migránsokban látta a munkaerő utánpótlást. Nincs ebben semmi liberális, ez a haszonról szól és arról, hogy megtudja-e tartani európa a világhatalmi pozícióját.


"És minden szinten azzal a taktikával osztják meg a lakosságot, hogy a gyengébbek és a kisebbségek akaratát emelik a többség akarata felé (Nők-Férfiak, Cigány-Magyar, Magyar-Zsidó, Fehér-Fekete, hívő-nem hívő stb.)."

Erre nem lehet semmit se mondani. Elvakult vagy és buta.


Engem valószínűleg liberálisnak bélyegeztek majd, de nem vagyok az. A jobb és a baloldal olyan, mintha kötélen táncolnál: Ha nagyon megdőlsz valamelyik irányba, az sose eredményez semmi jót. Valahol középen kell maradni.

2015. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
az hogy elmész Knába vagy Indiába és ott a helyi kultúrát tapasztalod meg, fedezed fel..az nem multikuluralizmus, hanem a világ rendje. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2015. dec. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
0%
A kultúra csak idealizmus, az idealizmus meg propaganda. Lásd: keresztes hadjáratok.
2015. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Kultúrára pedig szükség van.

Művelődésre is.

56-os, ilyen írást csak műveletlen, ostoba és lusta tinigyerekek írnak, akiknek nem volt kedve elolvasni a kötelezőket. És olyanok, akiknek az èlete abból áll, hogy leül a gép elé, TV elé, azt játszik agysorvasztó videojátékokon, meg nézi a minősíthetetlen filmeket.

Kultúra nélkül semmi vagy.

2015. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, hogy csalódnod kell, de nem vagyok tini. Amúgy kultúrára szükség van, bennem csak nincs meg, de pont emiatt tudom objektíven szemlélni a dolgot. Ez ugyanolyan, mintha egy mélyen vallásos emberrel vitatkoznál a vallásról: tudod, hogy buta, de valahogy mégis szüksége van az embereknek erre az illúzióra. Én inkább szomorúnak nevezném magam, mert reálisan látni a dolgokat eléggé elkeserítő.
2015. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt leborulok nagyságod előtt..amúgy hogyan lehet gyorsan, egy rakás eltérő kultúrájú bevándorlót beilleszteni a német társadalomba? Sehogy. Ezzel nem megoldották a problémákat,hanem csináltak maguknak még többet.
2015. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

"Mindjárt leborulok nagyságod előtt..amúgy hogyan lehet gyorsan, egy rakás eltérő kultúrájú bevándorlót beilleszteni a német társadalomba? Sehogy. Ezzel nem megoldották a problémákat,hanem csináltak maguknak még többet."


Nem vagyok több se kevesebb mint más.


Amúgy a német vezetés nagyívben sza.rik rá, hogy zavargások lesznek, csak ezt így nem érdemes kimondani. Pont mint ákosnál, több gyereket kéne szülni, hogy ne omoljon a gazdaság, de az nem ott kezdődik, hogy "az asszonynak a konyhában a helye". Szépen bele kell csomagolni mézes mázos propagandába.

2015. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Nem vagy több, se kevesebb.

Csak ostoba, lusta, trágár, tanulatlan és műveletlen.

2015. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!