Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te miért utálod a liberalizmus...

Te miért utálod a liberalizmust? Biztos, hogy eleget tudsz róla ahhoz, hogy joggal utáld?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 12:02
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

"Holokauszt. Ha mást állítasz nyilvánosság előtt, mint a hivatalosan elfogadott álláspont, börtönbe is zárhatnak. Akkor is, ha tévedsz, akkor is, ha nem. "


De miért tagadnál valamit,amire bizonyítékok vannak?

Illetve ha szerinted nem hitelesek,akkor hogyan bizonyítod be,ott voltál?


Ezzel az erővel az őskori leleteket is meghamisította valaki.Csak nem volt ott senki,akkor,aki ezt látta.


Az már más kérdés,hogy mi miért,hogyan történt,keresni az összefüggéseket.

De,hogy tagadni egy olyan dolgot,ami megtörtént,szerintem ostobaság.


Kb olyan ostobaság,mint 100 év múlva azt mondanád,hogy nem történt meg szeptember 11 vagy a mostani párizsi merénylet.

2015. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

"A férfiak nincsenek többségben."


A heteroszexuális,fehér férfiak nem a többség.

a nők,feketék és a melegek együtt összesen többen vannak.


Látod,ezt sem értik meg:)


Amúgy mindenki liberális lesz hirtelen,amint őt kezdik el kispácizni és támadni.Ilyen az emberi alaptermészet.

Amíg nem velem történik esete...

2015. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

"De miért tagadnál valamit,amire bizonyítékok vannak?

Illetve ha szerinted nem hitelesek,akkor hogyan bizonyítod be,ott voltál?"


Szólásszabadságról beszélünk! Éppen ez a lényeg. Tagadhatod a dinoszauruszok létezését, senki nem fog érte felelősségre vonni, legfeljebb diszkréten mutogatnak a csontokra, fosszíliákra.


De állíthatod azt is, hogy a Diplodocus nem barna színű volt. Bizonyítani nem tudod, valószínűleg az ellenkezőjét sem tudja más.


"De,hogy tagadni egy olyan dolgot,ami megtörtént,szerintem ostobaság."


Lehet, hogy ostobaság, de a vita tárgya nem ez. Hanem az, hogy szólásszabadságról beszélünk-e akkor, hogyha egy témában nem osztasz egy véleményt, büntetőjogilag felelősségre vonnak érte.


Szerintem nem. Nem akarom kihegyezni a holokausztra, nem ez a célom, de arra hoztak törvényt, ami szerintem összeegyeztethetetlen a liberalizmus eszméjével, és hűen jelképezi a véleményfasizmust.

2015. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

"De miért tagadnál valamit,amire bizonyítékok vannak?"


Mert szólásszabadság van a liberális világunkban ugyebár.

De ezekszerint mégsincs.

Akkor most ez, hogy is van?

Vagy ez ilyen opcionális liberalizmus?

2015. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
20%
Ne verd már itt a nemiszerved, te 50%-os ratyib_zi!
2015. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
De ha valakinek nagyon szúrja a szemét a holokauszt, akkor vegyük ki a mondatból, és tegyük be helyette az örmény népirtást (Franciaországban büntetik a tagadását).
2015. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a holokauszttagadás liberális dolog?
2015. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Akarom mondani a holokauszttagadás tiltása.
2015. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Ja,persze:D

Mert a dinók is 70 éve léteztek,és ma élő ember is látta őket.


Ezt a logikát.


Komolyan.Ma már bárki alapíthat bármilyen vallást,szektát.Mindenki olyan képzeletbeli szellemben hihet,amiben akar,de megtörtént eseményekben pedig nem hisztek.


Ez elég gáz.


Bár én sem zsidó nem vagyok,se nem halt meg semmiféle rokonom a holokausztban(legalábbis nem tudok róla),engem biztosan sértene,ha valaki azt mondaná,hogy nem történt meg.


Ennek semmi köze a liberalizmushoz.

A szólásszabadság is addig terjed,amíg nem sértesz vele másokat.

Nem tudom miért hiszitek azt,hogy a liberalizmus arról szól,hogy mindenki bármit megtehet.


Ha te utálod a zsidókat,az a te dolgod,nem kell egy népet sem szereti.De valós eseményeket nem kellene akkor sem tagadni.


Majd 100 év múlva azt mondják,hogy szeptember 11 sem történt meg,és nem halt meg benne annyi ember,téged is sértene,ha az egyik rokonod,szeretted emlékét gyaláznák meg ezzel.


A liberalizmusban nem szabad mindent korlátok nélkül.

A liberalizmus pont azért harcol,hogy mindenkit egyenlő jogok illessenek meg.

És,hát látod,pont ezt az egyenlőséget nem igénylik az emberek.De amikor az ő kárukra történik valami,az már nem tetszik nekik.


Az,hogy egyesek mindent megtehetnek,akik gazdagok és nagy befolyással rendelkeznek,az nem a liberalizmus bűne.

2015. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

#39


Komolyan kérdeznék tőled. Szerinted miért zárnak börtönbe, ha tagadom?

2015. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!