Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te miért utálod a liberalizmus...

Te miért utálod a liberalizmust? Biztos, hogy eleget tudsz róla ahhoz, hogy joggal utáld?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 12:02
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

"Nem vagy több, se kevesebb.

Csak ostoba, lusta, trágár, tanulatlan és műveletlen."


Ez könnyebb volt mint megerőltetni a fogaskerekeket.

2015. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
ma 15:39 És szerinted a német vagy a magyar hozzáállás a jobb? Melyiket támogatják az emberek?
2015. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
A hozzád hasonló gondolkodásúaknak is könnyebb lehet ezzek etetni magatokat, mintsem elolvasni egy könyvet.
2015. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

"ma 15:39 És szerinted a német vagy a magyar hozzáállás a jobb? Melyiket támogatják az emberek?"


Mindkettő működhet, ez inkább arról szólt, hogy mivel tud a fidesz nagyobb népszerűségre szert tenni. Én is azt csináltam volna amit ők.


Amúgy természetesen az ideális az lenne, ha a nők többet potyogtatnának, szóval szerintem megér egy próbát az ötletük a támogatásokkal.

2015. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

24-es, ebben egyetértünk.

Szerintem a magyar hozzáállás a jobb.

2015. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

"ma 12:18 Nagy egyszerű és jó válasz volt. Én is mondok egyet ezzel majd nem fogtok egyet érteni. pl nekem álltalában nincs bajom a melegekkel de azt se gondolnám hogy ebből az következik hogy felvonulásokat kellene tartani hogy mutogathassák magukat mert arra semmi szükség."


Ja,persze,mert ma már sokkal toleránsabbak a melegekkel,mint 10 éve.Mikor én voltam tini,akkor még esélytelen volt "meleg tini életet" élni,mint más heteró gyerekek tették.

Tönkre vágták a gyerekkoromat,és egyesek még a felnőtt életembe is alám akarnak rakni.

Kösz,nem!

Kellenek a felvonulások,képzeld,mert még ma is sokan vannak,akik bujkálva,rejtőzködve élnek,még a saját családjuk előtt is.

2015. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Nem a liberalizmus esett a ló másik oldalára,hanem a KAPITALIZMUS.


A világ leggazdagabb országai kizsigerelik a legszegényebbeket,háborúkat generálnak,és az emberek kénytelenek menekülni a saját országukból,mert nem akarnak meghalni.

2015. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

"Mondj egyetlen példát. Az, hogy nem ért valaki egyet veled nem jelenti azt, hogy nem lehet az a véleményed."


Holokauszt. Ha mást állítasz nyilvánosság előtt, mint a hivatalosan elfogadott álláspont, börtönbe is zárhatnak. Akkor is, ha tévedsz, akkor is, ha nem.


Emellett megbélyegeznek ("szélsőjobboldali", "neonáci", "kommunista", "homofób", "xenofób" - gondolom nem ismeretlen fogalmak a napi sajtóból...), ha olyan véleményt vállalsz fel, ami eltér a nem hivatalosan elfogadottól. Mert hogy van ilyen, és éppen ez a liberalizmus sírja jelenleg. Ezért állítom azt, hogy véleményfasizmus van, mert ráerőltetnek a nyilvánosságra olyan véleményeket is, amelyekkel a többség nem feltétlenül azonosul.

2015. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 Andizsuzsi ***** válasza:

gyengébbek és a kisebbségek akaratát emelik a többség akarata felé (Nők-Férfiak"


A férfiak nincsenek többségben.

2015. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ki a fszm vagy, hogy te itt oktatsz meg megkérdőjelezed bárki tudását?

Te biztos, hogy eleget tudsz bármiről ahhoz, hogy osszad az észt?

2015. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!