Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Félek a zsidóktól, mit tegyek?...

Félek a zsidóktól, mit tegyek? Költözzek el a saját hazámból?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 16:50
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Jahh és a lista messze nem teljes, hiszen a magyar energia vagy ebben érdekelt cégek nagy része i zsidó már, és feni a fogukat mindenre.
2010. márc. 24. 17:14
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

hogy az ország vezetése zsidók kezében van e, azaz a politikusok zsidók e, azt nem tudom, de ez a része nem is érdekel, a tényen nem változtat, hogy rombolnak ez tuti.


zsidók mint nagy tőke, ez már jobban megállja a helyét, de ott több külföldi is van, nem csak zsidók-izrael, stb.


én sem szeretném, hogy ők uralják a piacunkat, mármint a külföld, egyik ország se. Persze kell a multi ez tény, de sokkal kevesebb mint most van.


én a jobbikban bízom, hogy ha bekerül, akkor körmükre néz a korrupt bandáknak. és talán elindulunk egy jobb világ felé.


ha ismernél, akkor lehet kiröhögnél, mert gyakorlatilag ahol dolgozok, ott a főnököm egy zsidó:)

vannak valóban olyan dolgai amikkel a zsidókat célozzák meg, h ravasz körmönfont, stb, de amúgy ezenkívül teljesen korrekt, normális, jó fej, laza.


az zavar engem főleg, hogy nem vagyok full pénzre bejelentve. de erről nem ő tehet, ő KKV-t vezet végülis.


a gazdasági eluralkodást helyre lehet tenni humánusan, az megoldható. a cigányokkal kapcsolatos problémát már nem, mert ott sipítozik a sok jogvédő aki nem fogja fel, hogy mindenkinek jobb lenne ha magyar és cigány VALÓBAN egyenlő lenne. és igen, sokkal jobban lehet félni attól, hogy kirabolnak, megkéselnek, megölnek, mint attól, hogy nehezebben találsz melót vagy nem jelentenek be rendesen.

2010. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
57%
Mitől félsz? Talán attól, hogy egy zsidó cégénél helyezkedsz el és tőle fogod kapni a fizetésedet? Zsidók nem szoktak kirabolni, megverni, meggyilkolni embereket...
2010. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
60%

"Zsidók nem szoktak kirabolni, megverni, meggyilkolni embereket.."


Hát nem csak közvetetten milliókat.

2010. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
70%
Ostoba vagy,ha félsz tőlük.Ez csak egy hülye ijesztgetés. Hova akarnál költözni különben,ahol nincsenek zsidók? Szerintem legfeljebb Északkoreában vagy Kínában nincsenek.
2010. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 X. Maté ***** válasza:
56%

teljesen alaptalan félelmed. Bárkire rámondhatják, hogy zsidó és nem csak zsidó nagy cégek, multik, befektetők vannak. Szerintetek az az egyszerű ember, aki ezt nem látja, de szerintem meg azok az egyszerű, buta emberek, akik félnek ettől. Az Orosz befektető, vagy arab jöhet és csak a zsidó nem? :S Szánalmas...

Az meg más kérdés, hogy az állam milyen sokat enged a multiknak és ez nagyban visszaveti a Magyar árukat, de ez politika, nem származás. Vona meg annyira demagóg ebben a kérdésben, hogy túl lőne a célon intézkedéseivel, de olyanok úgyse lesznek :) ( köszi a lepontozást, tudom szerintetek megérdemlem;) )

2010. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
28%
Ásd el magad vagy ugorj ki az ablakon.....
2010. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Mitől félsz? Talán attól, hogy egy zsidó cégénél helyezkedsz el és tőle fogod kapni a fizetésedet? Zsidók nem szoktak kirabolni, megverni, meggyilkolni embereket...


Csak kartellben megvenni a politikusokat, és 20 év múlva is 74e lesz a minimálbér, ami az alapja a magasabb béreknek is.

2010. márc. 24. 17:26
 19/30 anonim ***** válasza:
53%
Ha ennyire be vagy szarva, ám költözz el, de előtte írasd rám a vagyonod.
2010. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
48%
Fegyverbe Magyarok !
2010. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!