Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most kiközvetítettek a munkaüg...

Most kiközvetítettek a munkaügynél de haza kell költözzek a szüleimhez vidékre mert nem tudom fizetni az albérletet egyedül mert a párom itt hagyott ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
sok ötlet van de mi lenne a megfelelő?
2010. jan. 28. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Átmenetileg nincs egy barát akihez mehetnél, vagy kérd meg a szüleid hogy küldgyenek kis támogatást késöbb vissza adod, esetleg az albérletbe keres egy szobatársat egyetemi honlapokon keresgélj ott sokan keresnek színtén szobatársat.
2010. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a szüleim sajos nem tudnak küldeni ők is nagyon nehezen élnek meg és ha elvállalom ezt a melót akkor csak 52 ezret keresnék, az meg nem nagyon elég semmire kerestem mellé másik melót de kiskönyvet meg nem ad ki a munkaügy ha bejelentett munkám van.még arra gondoltam hogy megbeszélem a munkaadóval hogy legyen szives azt beirni hogy betelt az állás így hátha nem lesz belőle semmi gond
2010. jan. 29. 03:14
 3/3 A kérdező kommentje:
már megoldódott:)
2010. jan. 29. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!