Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért gyűlöli az...

A fidesz miért gyűlöli az egyedülálló embereket?

Figyelt kérdés

Folyton csak azt hajtogatják,hogy a CSALÁDOKAT támogatják.


Rengeteg ember él az országban,akiknek nincs családjuk vagy nem is terveznek.

Ők is itt élnek,és dolgoznak.

Ők semmiféle támogatást nem kapnak.Csak tőlük vesznek el mindent.


Miért kell kizárólag egy csoportot kiemeli,akiket folyton támogatni kell.

Miért értékesebb egy 8 általánossal és 25 évesen 3 gyerekkel rendelkező egyén,mint az,aki 25-30 éves koráig is tanul és adót fizet,de nincs gyereke?


2015. dec. 28. 21:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
21%
Mert a GDP számításnál számít a családi állapot és így lehet szerecsenmosdatást csinálni.
2015. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
35%

Egy társadalom akkor marad fenn, ha újra tudja termelni anyagi javait és önmagát.

Tehát a példádnál maradva te pont ugyanannyit érsz, mint a 25 évesen 3 gyereket szült cigány, tehát semennyit.

Az értékes emberek azok, akik dolgoznak és gyerekeket nevelnek, így együtt. A többi ballaszt.

2015. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
24%
Pedig gondolhatnák hogy az ember nem önszántából van egyedül, én például impotens vagyok. Szívesen csinálnék gyereket, ha lenne mivel.
2015. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
58%

Noha nem vagyok fideszes de sokkal haszonsabbak a társadalomra nézve azok az emberek akik családosak és gyerekük van, mert ezzel növelik a magyarok számát.

Persze aki azért van egyedül, mert ritka manapság normális lányt vagy fiút találni azt is megértem tehát elsősorban a hagyományos, egészséges értékrendű családokat kell támogatni.

Éljenek a MAGYAR családok!

2015. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
74%
Én azt nem értem, hogy egy 25-30 éves koráig tanuló ember hogy a francba nem képes felfogni, hogy miért van szükség családokra, és ehhez viszont a családok támogatására! Ez a közös érdekünk. Bár az is lehet, hogy az illető aki 30 éves koráig tanul, nem véletlenül 12 év alatt végzi el az egyetemet XD
2015. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

"Az értékes emberek azok, akik dolgoznak és gyerekeket nevelnek, így együtt."


Jó,hát egyszerű munka mellett bárki nevel gyereket.


Viszont egy komoly,nagy felelősségű pozícióba nem igen fér bele a család.

Ahogy szokták mondani ma választani kell a karrier és a család között.


Ettől függetlenül sok olyan ember van,aki nem önszántából nem akar családot.

De ez alapvetően személyiségfüggő.Van,akinek egyáltalán nem is való.


Tisztában vagyok vele,hogy milyen nehéz gyereket nevelni,viszont szerintem az sem igazságos,hogy folyton csak a társadalom ugyanazon tagjai számára születnek kedvező döntések.Még másokat csak büntetnek.

2015. dec. 28. 21:14
 7/34 A kérdező kommentje:

"Bár az is lehet, hogy az illető aki 30 éves koráig tanul, nem véletlenül 12 év alatt végzi el az egyetemet XD

"


Számold ki egy PHD képzést mennyi idő elvégezni.

Másrészt,akik csúsznak is,nem feltétlen azért,mert lusták voltak.Nagyon sok ember azért halaszt pl,mert nem tud megélni vagy a családja,nem tudja fizetni a tandíjat,stb.


De azok is,akik normál időben végeznek,vagy nem jártak egyetemre,azoknak sincs mindnek 30 éves kora előtt gyereke,ugyanis normálisan gondolkodó emberek stabil egzisztenciára vállalnak gyereket.

Nem pedig az állam pénzére,és "majd lesz valahogy" elven.Az ilyeneknek a gyerekei nem lesznek a társadalom hasznos tagjai.

2015. dec. 28. 21:18
 8/34 anonim válasza:
45%
Es mi van azokkal akik nem is akarnak családot? Vagyunk egy páran.
2015. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább a fiatal pályakezdőket kellene támogatni,hogy eltudjanak költözni a szüleiktől.


Nem azokat a felelőtlen gyerekgyártókat,akik képesek is az anyjuk nyakára bevállalni 3 gyereket.

Sok ilyet ismerek.

2015. dec. 28. 21:23
 10/34 anonim ***** válasza:
35%
Jól van, szerinted téged kéne támogatnia az államnak, nagy filozófia.
2015. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!