Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért gyűlöli az...

A fidesz miért gyűlöli az egyedülálló embereket?

Figyelt kérdés

Folyton csak azt hajtogatják,hogy a CSALÁDOKAT támogatják.


Rengeteg ember él az országban,akiknek nincs családjuk vagy nem is terveznek.

Ők is itt élnek,és dolgoznak.

Ők semmiféle támogatást nem kapnak.Csak tőlük vesznek el mindent.


Miért kell kizárólag egy csoportot kiemeli,akiket folyton támogatni kell.

Miért értékesebb egy 8 általánossal és 25 évesen 3 gyerekkel rendelkező egyén,mint az,aki 25-30 éves koráig is tanul és adót fizet,de nincs gyereke?


2015. dec. 28. 21:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a családosoknak szüksége van támogatásra. Az ország jövője függ attól, hogy lesz-e elég gyerek vagy migránsokkal kell pótolnunk a hiányukat. Aki 8 általánossal rendelkezik és van 3 gyereke, az a mai világban "buta", viszont a 20. században ez még általánosnak számított. Viszont a nagyobb igények kielégítése miatt kicsit nehezebb az életük, de tényleg nincs logika abba amit te hiszel kedves kérdező.


Ő 3 gyerekre költ és magára, te magadra költesz és a házi állatodra maximum. Miért kéne téged támogatni, ha te "boldogulsz" egyedül.

2015. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

"te ha éppen olyan kedved van lelépsz Angliába mosogatni az ötmilllióddal, aztán bottal ütheti a nyomodat az összes adófizető."


Szerinted mi a garancia arra,hogy aki ma 3 gyereket szül,annak a gyerekei nem lépnek majd le?

Belőlük milyen adófizető lesz?

2015. dec. 28. 22:26
 23/34 A kérdező kommentje:

"Oké, te a karriert választod. Sok pénzed lesz, de akkor meg minek támogassanak még? Nem elég mit összekarrierkedsz? "


Na,látod!itt ugrik a majom a vízbe!

Nekem azért meg is kell dolgoznom!

Nem ingyen adják!

Az én vágyaimért meg kell dolgozni,még másnak nem,mert hozzávágják az adófizetők pénzén,hogy neki az az álma,hogy 3 gyerekes legyen!


Aki 3 gyereket akar,az dolgozzon meg érte!

Nem az adófizetőkön éljen!

Ha meg nem képes rá,örüljön az 1 gyereknek is!

2015. dec. 28. 22:29
 24/34 A kérdező kommentje:

"Ő 3 gyerekre költ és magára, te magadra költesz és a házi állatodra maximum. Miért kéne téged támogatni, ha te "boldogulsz" egyedül."


De miért nem annyi gyereket vállal,amennyit eltud tartani?

Oké!Van családi pótlék.segítsük az ilyen embereket.

Viszont ne éljenek vissza a helyzettel!


Ésszerű határok is léteznek!

Akármennyit dolgozott,vagy büntetlen előéletű,akkor se vágjanak hozzá annyi pénz,amiért másoknak meg kel dolgozni egy életen keresztül!

Ez egyértelmű kihasználás!

2015. dec. 28. 22:32
 25/34 A kérdező kommentje:

"Ilyen születésszámmal 20-30 éven belül összeomlik minden, társadalom,munkaerőpiac, nyugdíjrendszer. "


Talán normális fizetéseket kellene kikövetelni!

Az,hogy a szegényektől elveszik és odaadják a felelőtlen nyomorultaknak,az kihasználás.


Vegyék el a gazdagoktól,és támogassák ők a 3 gyerekeseket.

Ne azok,akiknek amúgy is nehéz az élet,még gyerek nélkül is!

Más f-szával könnyű verni a csalánt.

2015. dec. 28. 22:35
 26/34 anonim ***** válasza:

Már megint ilyen jellegű kérdés.....


Csinálj te is gyereket, aztán támogatnak! :D (Most mi mást lehet írni erre? :))

2015. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Nálam ez személyes indíttatású.

Én is ilyen 3 gyerekes családból származom.

Az egyik testvérem a szocpolért született,a másik meg csak úgy becsúszott.

Aztán folyton egész gyerekkoromban rosszul éltünk.


Nekem mindenért meg kellett küzdeni,mert nem voltam olyan felelőtlen,mint a szüleim és nem csináltam 3 gyereket állami kedvezményekért.

Nem csesznék ki így a saját gyerekeimmel,mert van bennem szeretet.

Nem egy másik élőlény által akarok előrébb jutni.


Nekem senki nem ad semmit ingyen.

Még másokhoz hozzávágnak lakást ingyen,kapják 25 éven keresztül a családi pótlékot és még adókedvezményt is kapnak.

Ezt mind a tőlem és a hozzám hasonló emberektől veszik el,akiknek meg kellett dolgozni azért,amijük van.


Nincs azzal baj,ha kapnak valamennyi támogatást,mert sajnos a gyerekek erről nem tehetnek.

De nem kellene ennyire túlzásba vinni,hogy egy csoport a másikon nyerészkedve vígan él.

2015. dec. 28. 23:05
 28/34 MolotovPunk ***** válasza:

Hát én 28 évesen egyáltalán nem akarok gyereket,ebbe az országba biztos nem.Nem szegénységben akarok nevelni (majd) gyereket...

A Fityeszt meg kiröhögöm.

Bár azt megteszik mások is. :D

2015. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"Nekem azért meg is kell dolgoznom!

Nem ingyen adják!

Az én vágyaimért meg kell dolgozni,még másnak nem,mert hozzávágják az adófizetők pénzén,hogy neki az az álma,hogy 3 gyerekes legyen! "


Ostoba. 3 gyerek az nem egy hanem kettő munkahelynek számít, ráadásul még dolgozni is kell mellette. Amíg te leteszed a lantot és csak magadnak élsz, addig másnak kezdődik a non-stop műszak. Nem kárhoztatlak hogy a dolgok könnyebbik végét fogod meg, de legalább másokat ne nyomj a víz alá.

2015. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

"Ostoba. 3 gyerek az nem egy hanem kettő munkahelynek számít, ráadásul még dolgozni is kell mellette. Amíg te leteszed a lantot és csak magadnak élsz, addig másnak kezdődik a non-stop műszak. Nem kárhoztatlak hogy a dolgok könnyebbik végét fogod meg, de legalább másokat ne nyomj a víz alá.

"


Minek vállalsz gyereket,ha neked ez teher?

Nem kötelező.Aki meg egy gyerekkel sem bír,az ne vállaljon 3-at!

Mondtam már,nem a családi pótlékkal van a baj.

De,hogy ingyen hozzávágni emberekhez ekkora összeget,az vérlázító!Nem én nyomnak le a víz alá,hanem ti a többi embert,mert másoktól veszik el ezt a pénzt!

2015. dec. 29. 21:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!