Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vagyok nagy TV-s, de ugy...

Nem vagyok nagy TV-s, de ugy emlékeztem, hogy a HIR TV jobb oldali beállitottságu volt. Most meg vágják a FIDESZ-t. Hogy van ez? Ez Nem az ATV dolga lenne?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

A "vágás" senkinek nem dolga. A kritikus tájékoztatás viszont mindenkinek kötelessége. Hogy nem teljesítik, ennek az az oka, hogy ilyen a médiatörvény, ilyen a politikai akarat, és lassan ilyen a közgondolkodás.

A Hir TV egyébként jórészt Simicska és baráti köre érdekeltsége. Régen Simicska a legjobb barát volt, ma a leggonoszabb ellenség. Ez ugye mindent megmagyaráz.

2015. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Mi lenne az ATV dolga? Ha néznéd az ATV-t tudnád, hogy teljesen pártatlan.
2015. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaja, a Hír TV Simicska tulajdona, ő meg összekapott Orbánnal. :)
2015. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ahhoz képest, hogy nagy ellenségek lettek, még mindig elég sokat nyalják a Fityisz hátsóját.
2015. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ezt nem tudtam, ez igy tényleg mindent megmagyaráz. Köszönöm, főleg kedves Első !
2015. dec. 29. 11:31
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Orbán g..i lett, így a "Hír"TV is.
2015. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:

A Hír Tv Simicska kezében van.Mióta Orbánnal össze veszett és Viktor kicseszett vele,azóta szidja a Hír Tv a fityeszt.

Ami részben érthető.Lehetett volna azért hamarabb is tárgyilagos a Tv társaság.Szerencsére a talpnyalók már felmondtak ott,nem is hiányoznak nekem azok...

A normális pártatlan emberek maradtak.

Azóta jobb is lett a Hír Tv színvonala.

2015. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!