Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kezd borulni a bili a jobbiknál?

Kezd borulni a bili a jobbiknál?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 25. 16:31
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%
Lepontoztatok mert nem értem mit keres a párba egy ilyen ember, aki csak lejáratja a pártot? Nem feltétlenül kéne ilyesmit elnézni, mert Jobbikos.
2010. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

""A felvételekről elsőként az Index Képviselőfunky nevű blogja számolt be." "

Pulitzer-díjat már lehet is készíteni neki

2010. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

"Védjétek csak védjétek... bezzeg ha más pártnál fordult volna elő"


bezzeg bezzeg jaj de kis elfogultak vagyunk

hát a fene egye meg azt a pénisz pumpát xDDDD


én is veszek egyet lehet kirakom myvipre hogy kopromitálódjak én is

kíváncsi leszek kikerülök az indexre xD

2010. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Miért érzem azt, hogy ha ez egy NEM jobbikos politikusról derült volna ki, akkor már mindenki elkezdte volna őt b*zizni, zsidózni, elítélni stb... :)

Nem azért tettem ki a kérdést, hogy ezzel lejárassak valakit, pusztán a reakció érdekelt a jobbikosok részéről...

Ahogy látom nem tévedtem... :)

2010. márc. 25. 17:07
 35/45 anonim ***** válasza:

szerintem értetlen vagy kérdező. de az nagyon, szemellenzős barom aki nem fogja fel amit mondanak neki, csak a saját hülyeségedet hajtogatod ami egy dolog, de a végére még be is lököd, hogy nah igazad volt..


ez kb olyan mint amikor a kérdező halálra provokálta a jobbikosokat, és amikor elhangzott a zsidó szó valamivel kapcs, akkor kapásból kielégült, h jajj le lett zsidózva, és ezt várta a jobbiktól, stb. az érdekesség, hogy senki sem zsidózta le.

2010. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
80%
Ez állat! Ekkora poénok a Jobbikban? Én viccesen fogom fel, és már csak azért is rájuk szavazok! :DDDDDD
2010. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

EGYESÍTSÜK A PÉNISZPUMPÁINKAT


AKKORA VÁKUUMOT CSINÁLUNK HOGY BESZÍVJUK AZ ÖSSZES SZOCIT A PARLAMENTBŐL :DDD

2010. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
igen.
2010. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
már a péniszpumpa miatt is a Jobbikra szavazok :)
2010. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Nahát, hogy oda ne rohanjak :o


Szerintem itt az a probléma, hogy a Jobbik olyan magasra tette a mércét, hogy egyesek azt várnák el, hogy úgymond legyen katolikusabb a pápánál.


Ugyanekkor más pártoknál annyira alacsonyan van a mérce - vagy egyáltalán nincs is mérce, hogy bármit teszmek, az embereknek fel sem tűnik. Bűnözés, sikkasztás, az emberek szembeköpése, a demokrácia megcsúfolása, ezek mind megszokott dolgok náluk.


A Jobbik meg a "bezzeg párt" kell legyen, de sebaj, az emberek nem teljesen hülyék!

2010. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!