Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kezd borulni a bili a jobbiknál?

Kezd borulni a bili a jobbiknál?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 25. 16:31
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
El sem tudom képzelni, hogy mi lehet még amiről nem tudunk...
2010. márc. 25. 16:32
 2/45 anonim ***** válasza:
77%

Miért mit tudtál meg?


Hogy a pénisz pumpával péniszt lehet pumpálni?


Nem értem mi a baj?

2010. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Mi a baj? Még egy SZDSZnél elmegy az ilyen.

Na de a konzervatív jobbiknál, ahol ilyet elvből elvetik. Azért furcsa...

2010. márc. 25. 16:34
 4/45 A kérdező kommentje:

Az a vicces, hogy lefényképeziteti magát.

A jobbik meg nem éppen tűri az efféle individualista dolgokat.

Akármennyire is istenjtik magukat, azért ott is csak emberek vannak, ezt jó lenne ha belátnák már végre... :)

2010. márc. 25. 16:37
 5/45 anonim ***** válasza:
80%

ez neked bili? akkor mi az ami a többi pártnál megy? trágyaraktár?


nem hirdetnek olyat, hogy nem lehet viccelődni egy buliban vagy ilyesmi. az erkölcs nem azt jelenti, hogy öltönyös besült szerencsétlennek kell lenned.

2010. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
23%
Szegény nem bírja az alkoholt. De nem értem az ilyenek miért lépnek be nemzeti/vallásos párba.
2010. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
70%

"Na de a konzervatív jobbiknál, ahol ilyet elvből elvetik. Azért furcsa.."

hol vetik el az ilyet?

huha mekkora lebuktatás bakker!

2010. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Furcsa.

Ti jobbikosok elítélitek azt, egyenesen lehülyézitek, idiótának, fogyatékosnak nézitek, ha egy politikus táncol.

Ellenben ha ilyen kompromittáló fényképek kerülnek ki (a kedvenc pártotokról), akkor máris elfogadott? Érdekes...

2010. márc. 25. 16:40
 9/45 anonim ***** válasza:
58%

amúgy az ilyen bűnök legyenek a legrosszabb pontjaik. hidd el ezzel, hogy ezt hirdetitek, csak több jobbikos szavazó lesz. az emberek felismerik magukat bennük, illetve szívesebben szavaznak emberekre mint bábukra.


ilyen virslis farok hülyeségeket csináltam már én is, és nem szégyenlem. ettől még konzervatívnak vagyok mondva vélgüli,s hisz nem szeretném, hogy 15 éves gyerekek szexelejenek, nem tartom helyesnek az abortusz fogamzásgátló helyetti alkalmazását, stb...


nagyon jól állunk ha csak ilyen "biliket" tudtok borogatni, ez piti dolog.

2010. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek az előzővel. Mellesleg a nemjobbikosoknak csak a lejáratás megy. Rossz az emberek mentalitása, mert míg azon foglalkoztok hogy tudnátok lejáratni azt a pártot, amelyik valóban változást akar hozni, addig a jelenlegi parlamenti pártok azt se tudjátok mit csinálnak az országgyűlésben! Magyarországot több ezer milliárdos kár éri évente, de ti ezt le se szarjátok, az a legnagyobb probléma hogy egy jobbikos évekkel ezelőtt péniszpumpával pózolt, vagy hogy káromkodott fiatalkorában.
2010. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!