Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hosszú Katinka ügy mögött...

A Hosszú Katinka ügy mögött elképzelhető, hogy a Los Angeles Budapest vetélkedés húzódik meg a 2024-es olimpiáért?

Figyelt kérdés

Hosszú Katinka férje egy amerikai úszóedző. Ki tudja, ott milyen erők hatnak a férjére, hogy feleségén keresztül a riói olimpia előtt botrányt csináljon a magyar olimpiai sportok zászlóshajójának számító úszássportban. Az olimpiai jó és tiszta szereplésünk is befolyásolhatja majd a döntést, ami 2017-ben születik meg.

Hosszú Katinka arcát a sajtótájékoztatón figyelve én egy görcsöt, és feszültséget látok, nem annak az embernek a megkönnyebbülését és tettvágyát, aki végre kiáll az igazáért. Nem ég az igazság tüze a szemében, inkább az látszik rajta, hogy amit tesz azt nem tenné, de valamilyen hátsó ok miatt meg kell tennie. [link] Én még azt is el tudom képzelni, hogy valamilyen információval megzsarolták, belekényszerítették, hogy ilyen botrányt műveljen.

Kicsit olyannak tűnik a helyzet, mintha egy cégnél, mondjuk a Mercedesnél dolgoznánk, de a konkurencia, mondjuk a BMW egy sokkal jobb bérajánlatot kínálna, de feltételül szabja hozzá, hogy azért így meg így kell felmondani, hogy a versenytársnak ezzel is ütést vigyen be. Az pedig, aki elfogadja a konkurens BMW ajánlatát, bár nem túl sok lelkesedéssel, de végrehajtja a színpadi jelenetet egy sajtótájékoztató keretében, és elmondja, hogy ez a Mercedes ezt meg ezt várta el tőle, amúgy pedig 30 éve már így is így kellene a Mercedes vezetőségének dolgoznia. Majd nagy "bánatosan", elfogadja a BMW háromszoros bérajánlatát. És mindezt tenné egy olyan tender kiírása előtt, amikor mondjuk különös súlya van az autógyártók presztízsének, mondjuk az EU döntene az uniós vezetők járműparkjáról. De a kreált botrány csökkenthetné a Mercedes esélyeit a BMW javára.

Szerintetek lehet, hogy ilyesmi van a Hosszú Katinka ügy mögött a 2024-es Los Angeles-i, illetve budapesti olimpia tekintetében?



#Hosszú Katinka #úszósport
2016. jan. 9. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ez az utolsó dolog ami a kettő közt áll. Hülye aki nem látja hogy a szövetség döglődik Gyárfás meg mindig jó pofizik. Az a Kiss László aki meg lemondott még tavaly év végén bírálta a szövetséget hogy nem megfelelőek a felkészüléshez az adott lehetőségek.
2016. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, úgyse a sportolók döntenek az egészről, hanem a politikusok.
2016. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Felelmetes hogy nehany uldozesi manias idiota micsoda sztorit bir belelatni ebbe is.


Egesz egyszeruen az van mogotte hogy a magyar uszosport 30 evvel van lemaradva a vilag elvonalatol, es Katinka ezt hozza fel, ezt reklamalja meg.


A sok hulye meg nem is erti mi baja.

2016. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

"Hosszú Katinka arcát a sajtótájékoztatón figyelve én egy görcsöt, és feszültséget látok, nem annak az embernek a megkönnyebbülését és tettvágyát, aki végre kiáll az igazáért."


Az ugye megvan, hogy pont az olyan idióták miatt görcsöl mint te? Akik ebbe mindenféleképp politikát akarnak belevinni?

2016. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, ugyanis 2024-ben Katinka már 35 éves lesz és akkor már nagy valószínűséggel nem fog olyan jól teljesíteni, mint most. A legtöbb úszó 30 éves korában már visszavonuló félben van, Katinkának ez vagy esetleg a következő olimpia lesz az utolsó.
2016. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a cionzsidó gyíkemberek állhatnak mögötte.
2016. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem hinném, ugyanis 2024-ben Katinka már 35 éves lesz és akkor már nagy valószínűséggel nem fog olyan jól teljesíteni, mint most."


Ez nem is róla, hanem a férjéről szól.

2016. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!