Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A következő miatt lehet...

Árokpart kérdése:

A következő miatt lehet hasonló nagyszabású tüntetés, olyan mint az internetadó esetében vagy mint 2006 őszén?

Figyelt kérdés
A szingli adó tervezetére gondolok. Igaz, hogy a KDNP ifjúsági tagozata több cáfolatot is közzé tett, de sajnos szerintem nem véletlenül hozták fel egyáltalán témaként. A vasárnapi boltbezárás kérdése is először csak szóbeszédnek tűnt, vagy 2006-ban a vizitdíj bevezetése és mégis lett. Tehát igazából az a kérdésem, hogy ha már a kormány hivatalosan is bejelentené, hogy lesz akkor spontán gyorsan reagálnának rá az emberek tiltakozással?
2016. jan. 10. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Én bízom benne, hogy nagyobb tüntetés lesz ilyen esetben, mint az internetadó esetében! Én ott leszek, pedig 2010-ben és 2014-ben is a Fidesz-KDNP-re szavaztam. Most már látom, hogy hiba volt.


29/F

2016. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

És spontán és gyorsan reagálnék. Hónom alá csapnám a két bőröndöm és már itt se vagyok... Undor, hogy amíg más 6-10 évig otthon mereszti a pitsáját, egy fillér adót nem fizet, de két marokkal öntik rá a "támogatásokat", addig azokról akik eddig is finanszírozták ezeket a kis otthoni nyaralásokat, újabb meg újabb bőrt húznak le. Hányinger...

Egyébként nem lesz semmi, maximum a meddők vonulnának ki, meg akik annyira sza_rul keresnek, hogy magukat se tudják eltartani, nem hogy még 3-4 kölyköt. De az előbbieknek meg van a saját nyomoruk, az utóbbiak meg nem érnek rá, mert valakinek dolgozni is kell.

2016. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Remélem!
2016. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes, hogy ilyen csip-csup dolgok miatt, mint internetadó, pár forintos vizitdíj, hőbörögtek, de fontosabb dolgokért nem.Például most hogy tervezik a munkanélküli segélyek végleges és teljes eltörlését, meg amikor elvették a szoc. segélyt az egészségkárosodottaktól és még sorolhatnám, hány embertelen és megnyomorító intézkedése volt drága kormányunknak,de tüntethetnének akár a közmunka ellen is.

Mellesleg jegyzem meg, mit keres egy bukott párt, leváltott politikus a parlamentben?! A gond itt kezdődik.Azt kéne csinálni, hogy mikor egy pártot leváltanak, mert nem felelt meg, akkor minden tagját örökre eltávolítani a parlamentből.Ezek meg továbbra is ott ülnek (alszanak) és veszik fel a súlyos fizetéseket, meg várják, hogy asok marha visszaszavazza őket.Na például ennek érdekében is lehetne egy tüntetést.Sőt, lehetett volna már jóval korábban is, akkor most nem kellett volna ezt a felesleges és kártékony plusz kört lefutni az mszp vel és a fidesszel.

2016. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Én például impotens vagyok, és ez olyan lenne, mintha büntetnének egy vakot, amiért nem lát.
2016. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Tüntetés? Minek? Ez is csak olyan parasztvakítás mint az internetadó.
2016. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Én például impotens vagyok, és ez olyan lenne, mintha büntetnének egy vakot, amiért nem lát"


örökbe is lehet ám fogadni...

2016. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon remélem, hogy bevezetik és több tízezer ember megy ki ellenük és végleg elintézzük őket.

Elég volt már ebből a csikicsukiból, amit leművelünk ezekkel a gyökerekkel.

2016. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már van egy gyermekem, de már szingli vagyok, akkor rám is vonatkozna? :D

Akkor én most mi vagyok?

Csoda, hogy nem találták még ki a segglyuk adót, elvégre az mindenkinek van.Szingliből nincs olyan sok, így ez kevésbé jó üzlet.Hát igen, kellenek asarcok, meg a további bőrnyúzás, szeretnek vezíreink nagy lábon élni, meg a sleppjük is.Bár orbán szerint a jólét nem fontos....

2016. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sem lesz ebből semmi.

Megint figyelemelterelés.


Azért vannak dolgok,amiket nem tehetnek meg az emberekkel következmények nélkül.


Rengeteg ember van,aki magát sem tudja eltartani.Nem azért,mert béna,hanem mert egyszerűen nem adnak többet.

Közben tömjük a gazdagokat pénzzel.

Csak kérdem én,minek egy városba 10.étterem is,amikor az eddigi 9nek sincs kellő forgalma,mert nincs fogyasztás?


Az a baj,hogy az összes gazdag ingyen akar már élni,és nem akárhogyan.Ma már olyan luxusigényeik vannak,hogy emiatt kell emberek millióinak nélkülözni.

És akkor még ezeket az embereket tovább adóztatni,azért,mert nem tudnak megélni?


Ennyire senki nem rúghat öngólt magának.


Be kellene látni,hogy a munkának nincs értéke,a kapitalizmus elérte azt a szintet,amikor már komoly társadalmi következményei vannak.


Adóztassák meg a gazdagokat végre,ne azokat,akiket nem lehet!

2016. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!