Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy megint felvetették a szingliadó bevezetését? Én teljesen fel vagyok háborodva.

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 07:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Még egy okkal több hogy elhúzzak az országból. Biztos vagyok benne hogy több egyedülálló is ezt fogja tenni ha bevezetik. Úgy látom mindig olyan intézkedések történnek ami elűzi az országból az embereket, közben meg megy a jajgatás hogy ki fog dolgozni meg hogy ki termeli ki a nyugdíjakat. Hajrá, ha így megy tovább akkor senki sem.
2016. jan. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne bevezetni
2016. jan. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg elmegyek.
2016. jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Jó nagy baromság. Az emberek jelentos többsége nem azért szingli, mert az volt az élete alma, hanem mert nem talál megfelelő partnert. Mi lesz a következő? Adoztassuk meg a szőkéket? Jó hogy nem Magyarországon élek.
2016. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érint, de akkor is felháborítónak tartom. Főleg hogy a szinglilét nem feltétlenül saját elhatározás kérdése. Nem gondolom, hogy bármi hasonló dologért büntetni kellene az embereket.

Főleg hogy egyébként a friss házasok adókedvezménye, illetve családi adókedvezmény pont ugyanez, csak fordított, emiatt jóval szimpatikusabb verzióban.

2016. jan. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
60%
Nem mindegy? Úgysem tesz senki semmit csak a netet hányja tele a hisztijével:)
2016. jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
A szingliadót már rég bevezették, csak a magyart úgy lehet az orránál fogva vezetni, ahogyan az nem szégyen...
2016. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem fogom addig fizetni, ameddig nem lesz mellé párkapcsolati, meg szexadó! :D


Amúgy meg úgysem merik meglépni, bár ki tudja...

2016. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az ilyesmiket kitaláló ütődötteket kéne megadóztatni , a bevételekből rendbe lehetne hozni az országot...
2016. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az már most borítékolható, hogy nem fogják bevezetni. Azért amikor ilyesmikről volt szó (pl. internetadó) elég szép kis mozgolódások/felháborodások voltak és azonnal ki is hátráltak az ötlet mögül. Ha komolyabban fel is vetik az ötletet, akkor is ez lenne.


Az viszont már elgondolkodtató, hogy hogy a fenébe lehet egy olyan embernek köze a politikához (még ha csak minimálisan is) akinek a saját bevallása szerint olyan végzettségei vannak, amivel távolról "szellemműtéteket" végez és ilyen agymenések fogalmazódnak meg benne.

2016. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!