Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik papolnak a demokráciáról,...

Akik papolnak a demokráciáról, és arról, hogy egy jogállamban az ártatlanság vélelme mindenkit megillet, azok nem gondolják, hogy Kovács Bélát is?

Figyelt kérdés
Igen, egyelőre még nincsen jogerős ítélet arról, hogy ő kém. Még bizonyítékokat sem mutattak, ennek ellenére sokan kémként kezelik és nevezik.

2016. jan. 15. 08:39
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
44%

Szerinted miért röhög az ország a liberálisokon?

Véleményszabadság is csak addig van, amíg róluk van szó, más kussoljon el:)

2016. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Ez igaz sajnos.
2016. jan. 15. 08:44
 3/51 anonim ***** válasza:
53%
Csatlakozom a 08:43-kor szólóhoz.
2016. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Tessék, itt a bizonyítékod.

2016. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Utolsó, most ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Ez egy ambiciózus firkász irománya, semmi más! :D Ha annyira nagy bizonyíték lenne, akkor már régen felhasználhatták volna ellene a bíróságon, és folyna az ügy. A kurucon meg képzeld megjelent egy írás, hogy nem volt holokauszt. Akkor az is tény, csak mert leközölte valaki?
2016. jan. 15. 08:49
 6/51 anonim ***** válasza:
44%

Erről beszélek :D

Egy indexes bohóckodást hitelt érdemlő bizonyítékként kezel:D

Nesze neked jogállam meg liberalizmus :D

2016. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
:DDD
2016. jan. 15. 08:51
 8/51 anonim ***** válasza:
50%

Én nem is értem, hogy miért csodálkoznak a liberálisok hogy senki nem kíváncsi az eszméjükre.

A kedvencem, az öreg klasszikus " a magyarok rasszisták" c. szlogen.

Igen, ezt teljesen komolyan nyomják :D

Írtam már ki kérdést erről, de sajnos a szólásszabadság nevében ezt törölni kellett:)

2016. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Engem az zavar, amikor kiírok egy kérdést, senki nem ír alá, nem reagál, de továbbra is nyomja a hülyeségeit! :D
2016. jan. 15. 09:01
 10/51 anonim ***** válasza:
50%

Látom, megcáfolni már nem tudnátok a cikkben leírtakat, csak vigyorogtok, mint aki nagyon kínosan érzi magát és ezzel akarja oldani a feszültséget.

Ha nem tetszik, hogy az Indexen kell olvasnod, akkor olvasd el máshol a KGB-s idolod csodálatos életútját.

2016. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!