Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik bevezetné a kötelező...

A Jobbik bevezetné a kötelező sorkatonaságot?

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Sok esély nincs rá... 10 éve rohadnak a laktanyák, meg elloptak, eladtak mindent, amit pénzzé lehet tenni.
2016. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
A KÖTELEZŐ katonaság visszahozására a Fidesz célozgat.
2016. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
13%
Remélem be. Rá férne a sok pávára egy kis fegyelem.
2016. jan. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én támogatnám az ötlet, HA: bejelentett munkának számítana, tehát ugyanúgy járna az illetmény, mint hivatásos katonáknak és beleszámítana a ledolgozott évekbe. Egyébként annak semmi értelme nem lenne, ha olyan lenne, mint ahogyan mesélnek róla, akik a 80-as 90-es évekbe voltak katonák, hogy csak ittak meg laktanyát takarították.
2016. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha ettől félsz megnyugodhatsz mert a Jobbik SOHA nem fog kormányra kerülni. De ha mégis az se fog tovább tartani néhány hónapnál.

Ez biztos.

2016. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Megint senkio nem jáőr utána a dolgoknak és festi az ördögöt a falra. A jobbik az ÖNKÉNTES sorkatonaságot vezetné be :) Vagyis „Minden 18. életévét betöltött férfi kapna behívót és maga dönthetne, hogy él-e vele”

Aki akar megy, aki nem akar, nem megy.

( És nem vagyok jobbikos, nem is Magyarországon élek szóval nem is szavazok, mielőtt valaki nekem támadna. Pártatlan vagyok, csak figyelem az eseményeket :) )

2016. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Honnan szedted ezt az információt? A Jobbik nem kötelező, hanem önkéntes sorkatonaságot vezetné be.
2016. febr. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!