Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik bevezetné a kötelező...

A Jobbik bevezetné a kötelező sorkatonaságot?

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Jobb, mint a kábítószerezés az utcán...
2016. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ez nem egy igazán jó kampányfogás nekik, mert szerintem max 10% aki szeretné visszaállítani. A fiatalok egésze pedig egyáltalán nem.
2016. jan. 19. 22:18
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

A fiatal srácok előbb megszavazzák a Jobbikot, majd ha bevezeti a sorkatonaságot, akkor ugyan ezek a srácok szépen elhagyják az országot. Kb ez lenne a forgató könyv.


De igen, jól írod, jelenleg 8-10% akarja ténylegesen.

2016. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Persze, hogy baromság.

A Jobbik ugyanaz lenne, mint a Fidesz, csak négyzetre emelve. Amit azok próbálnak lépésekben csinálni, azt a Jobbik menetből erőltetné.

Bevezetnék a Hiszekegyet az iskolában, sorkatonaság, rendőrség helyett csendőrség, Vona szerint a királyság lenne a helyes államforma, stb.

Csak nevetséges emberek veszik őket komolyan.

2016. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Habár ez a rendőrség - csendőrség is hülyeség. Attól, hogy a rendőröket csendőröknek hívjuk nem változik semmi sem. Mert jogot már nem adna a Jobbik.
2016. jan. 19. 22:27
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

Ez egy politikai fogás. Az elkötelezett "hívek" jelentős része pozitívan értékeli ezt, ezzel gyakorlatilag az idősebb (40-60+os) konzervatív réteget célozza meg és aztán reméli, hogy a fiatalabb szavazók vannak annyira elkötelezettek, hogy e mellett is támogassák őket.

Ez olyan, mint a vasárnapi nyitva tartás...

2016. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%

#6


Jó, de itt a Horthy-nosztalgia a lényeg. Csak az a fontos.

2016. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem már annyira nem radikális a jobbik,mint a megjelenésükkor.

De a politikai mindig arról szól,hogy megválasztanak,érd el,hogy szimpi legyél.

Aztán azt csinálsz,amit akarsz,max nem választanak meg megint.


Szerintem a jobbik is rájött,hogy a túlzott radikalizmussal nem megy semmire.

Viszont nincs szükség Fidesz 2.0-ra sem.


Én sosem értettem,hogy aki a fideszt nem szereti,az minek szavaz a jobbikra,kb ugyanaz a két párt.

2016. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

ma 22:23


Egyet értek veled, de annyiban kijavítanálak, hogy a csendőrséget nem a rendőrség kárára akarják bevezetni, tehát nem a rendőrséget akarják megszüntetni, hanem a rendőrség mellett bevezetni a csendőrséget is...lényegét nem értem, de anno választáskor olyat magyaráztak, hogy helyi szinten működnének, mint a polgárőrség, de rendőrségi jogkörökkel, hülyeségnek tartom egyébként...

2016. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem mert nem lenne miből finanszírozni.
2016. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!