Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legyen olimpia Budapesten?

Legyen olimpia Budapesten?

Figyelt kérdés

Igen vagy nem?

(Mik az előnyei, hátrányai?)


Szavazzatok!


Szerintem jöhet :)



2016. jan. 20. 19:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én sportrajongóként azt mondanám,hogy legyen.Aztán,ha végiggondolom,hogy mibe kerülne,azt mondom:ne legyen. A görögök befürödtek vele.Peking,Sidney,London,stb. talán nem,na de ők elbírnak akár egy veszteséges olimpiát is. Arról nem beszélve,hogy például Londonnak,töredékét kellett úthálózatra,szálláshelyekre,létesítményekre költeni,mint nekünk kellene.Persze,baromira jól hangzik ez a "gazdaságos olimpia",csak nem igazán bízom benne,hogy mi ezt meg is tudjuk valósítani.Ezért az eszemre hallgatva,én egyértelműen nemmel szavaznék.
2016. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni a felsőoktatási felvételit is csupa kettes osztályzatokkal államilag finanszírozott szakokra, vagy eljátszhatjuk a "rossz tanuló felel" jelenetet is. Kb. mi is ekkora eséllyel indulnánk. A meghiúsult pályázatból meg szépen lenyúlják maguknak a lóvét a "bennfentesek".
2016. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!