Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem zavar Balog Zoltán...

Csak engem zavar Balog Zoltán miniszter úr tevékenysége a politikába?

Figyelt kérdés

Ennyire képmutató és arrogáns embert ritkán látok, ha meglátom felmegy a vérnyomásom és összeszorul a gyomrom.


Szinte félek tőle mióta énekelt, hónapok óta az van a fejembe, hogy énekel és kötelezővé tenné a éneket a torna mellett na meg a hittant, kicsit zavaró úgy suliba járni, hogy bármikor behozhatják a kötelező éneket és a istentiszteletet vagy mit.


2016. jan. 24. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ő volt az aki a kutyájára fogta a nőverést?
2016. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neeem ő a éneklős álszent bácsi. Akiről Te beszélsz az a Balogh József....
2016. jan. 24. 21:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Én igazából értelmetlennek tartom azt is, hogy "emberi erőforrások", egyebek, tehát a "munkáját".
2016. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%

"...kicsit zavaró úgy suliba járni..."


Akkkor elöbb járd ki a sulit kisfiam.

Tanulj sokat, tájékozódj, művelődj.

Ha ezek megvoltak, kezdhetsz politizálni.

2016. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Tanulj sokat, tájékozódj, művelődj.

Ha ezek megvoltak, kezdhetsz politizálni."


Haha, bár így lenne.

2016. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a balog is egy csicska meg az oktatási miniszter is az. Az tisztán látszik hogy Orbán pénzt kifacsar ki az oktatásból is és ezért olyanokat nevez ki oda akiket tud minden szinten befolyásolni magyarul ő írányítja ezeket a háttérből ezért aztán az oktatásügynek annyi, kiszedik a pénzeket belőle és már most levan maradva az oktatásügy legalább vagy 70-80 évvel de ez tovább romlik a kormány (orbán) jóvoltából.
2016. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Akkkor elöbb járd ki a sulit kisfiam.

Tanulj sokat, tájékozódj, művelődj. "


Pont az a baj, hogy a kettõ együtt nem megy, kösöznthetõen az oktatás átalakításának. Az orbánisztáni iskola ugyanis nem oktat, nevel, hanem idomít, mivel orbánisztánnak nem állampolgárokra, hanem alatvalókra van szüksége.

2016. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"mióta énekelt, hónapok óta az van a fejembe, hogy énekel"


Egy orvost keress fel

2016. jan. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Pont az a baj, hogy a kettõ együtt nem megy, kösöznthetõen az oktatás átalakításának. Az orbánisztáni iskola ugyanis nem oktat, nevel, hanem idomít, mivel orbánisztánnak nem állampolgárokra, hanem alatvalókra van szüksége."


Gondolom könyveid meg internethozzáférésed sincs, amiből tanulhatnál.

Jelenlegi szerény tudásanyagom kb 10-15%-át szereztem általános és középiskolában.

2016. jan. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazából azt nem értem, hogy ha vele bajod van, akkor a többi nyomorult, elmebeteg fideszessel miért nincs?
2016. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!