Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "2006"-os tüntetők! Ilyen...

"2006"-os tüntetők! Ilyen kormányt akartatok, amilyen a mostani? Nem lenne jobb ennél nektek a Jobbik?

Figyelt kérdés
Ezért harcoltatok 2006-ban? Szerintetek a fidesz hitelesen képviseli a magyar emberek érdekeit? Biztosak vagytok benne, hogy ennél nem lehet jobb választás? Név nélküli oldal, szóval nyilatkozhattok nyugodtan!

2016. jan. 27. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

De, jobb lenne nekik.

Csak most a Jobbik nem ér rá tüntetni, mert kiscicusokat kell dajkálni.

2016. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%

"Ezért harcoltatok 2006-ban?"


Nem a Fideszért "harcoltam" (pontosabban vettem részt többtucatnyi békés/kevésbé békés tüntetésen. Sőt, mélységesen felháborított, hogy nem álltak ki a tüntetések mellett, beálltak a bokacsattogtató elítélők közé (hiába kiabáltak forradalmat a Hír TV-ben, csak visszakozás lett a vége), majd ráépültek tüntetésekkel, mert közelegtek az önkormányzati választások.


Arról nem is beszélek, hogy amikor a rendőrség Sólyom László kifejezett kérése ellenére mondvacsinált okokkal kiürítette a Kossuth teret az állami ünnepségre, meg sem szólaltak. Orbán kereket oldott az Astoriáról a tüntetésük végén, az embereket pedig magukra hagyták a lovasrohamra.


Végig az volt az érzésem akkoriban, hogy a rendszer fenntartása és a szavazatmaximalizálás alkotta pengeélen egyensúlyoznak, ahogy ez be is jött nekik: Gyurcsány felszámolta az MSZP, ők pedig beültek a bársonyszékbe több ciklusra.


Előrehozott választást nem akartak 2006-ban, nem tettek érte semmit.

2016. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Jobbik is ez volna, nincs messze a Fidesztől.
2016. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem erre számítottam d e aJobbik se lenne jobb.

Ide egy radikális paradigmaváltás kell, különben cska yoyo-zunk a bal meg a jobboldal között aki meg igazából egy követ fújnak ezt ahülye is látja. Ráadásul minden magyar pártot a nyugati háttérhatalom irányít ez is tiszta sor.

Az MSZP nyíltan benyal, a Fidesz csak papíron utálja az amcsikat, a Jobbik se hidd hogy jobb. Előbb utóbb be kell nyalni valakinek ha nem akarod h csúnya véget érj.

Pl. ott az LMP ő nem nyal be az amcsiknak, oroszoknak, meg is van az eredmény épp hogy bejutnak a Parlamentbe. Nyilván el vannak lehetetlenítve.


Sajnos azt kell mondjam amíg az emberek nem ébrednek fel, addig ez lesz, Gyurcsány és ORbán vagy még rosszabbak váltakoznak.


Ide radikális paradigma váltás kell: központosított pénzrendszer eltörlése, bankok eltörlése, teljesen autonóm, kis méretű közigazgatási területek felállítása, amelyek önellátóak és gazdaságilag függetlenek. Tömegmédia megszüntetése, emberek agymosásnak bevégzése, fogyasztói társadalom eltörlése.


Gondolom sokakban most felmerült h na ez hülyeségeket beszél. Hát igen őket már megfertőzte a fogyasztói társadalom... nem mondanának le a legújabb Barátok közt epizódról azért cserébe h boldog életük lehessen...

2016. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Milyen Jobbik és milyen LMP?

Az emberek agyában csak 2 csoport létezik a Fidesz és az MSZP+Dk+Együtt, akiket hatalomra juttatnak 4-8 év váltakozással.

2016. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Az ún. "2006-os tüntetők" valójában egy több százezres, nagyon nagyon heterogén tömeg, nem lehet általánosságban beszélni róla.
2016. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Utolsó: egyetértek, remélem, ez a topic némileg megvilágítja ezt a dolgot. Emlékszem annak idején a Csurkásoktól a polgári körösökön és a sumér nyelvrokonokon át a Szent Korona-tan hívőkig szinte mindenki reprezentálva volt az ún. jobboldalról, és azon túl is.

Sajnos emiatt csapott át egyre inkább dzsembori jellegűvé a kőkemény követelés helyett, ami jellemző hangvétel volt 17. estéjén és 18-án, 19-én is.

2016. jan. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a Jobbiknál akárki jobb. Azok úgy tönkre vágnák az országot gazdaságilag / társadalmilag meg minden szinten h soha többé nem állna talpra.

Na most ezt van aki elhiszi, ő az aki nem szavaz rájuk, van aki nem hiszi na az az aki rájuk szavaz.


Vagy szerinted viccöl buktak el eddig minden választást 2010-óta ? Mert nekem nagyon úgy tűnik h az emberek többsége (most mindegy h fidesz v mszp támogató) nem szeretne jobbik kormányt.

Az okokról annyit h katasztrófával járna.


Szóval lehet itt szidni az mszp-t fideszt kdnp-t lmp-t ....de egyikben sincs annyi buta gyűlölködő korlátolt ember mint a jobbikban. Nem pláne nem tesznek olyan nyilatkozatokat h " Uraim a hazaárulok lámpavason fognak lógni". (Gaudi Nagy Tamás) Ja és ki dönti majd el h ki fog lógni ?


Majd Orosz Mihály Zoltán

[link]


Szóval akinek szeme van az látja dolgaikból h ezek beteg emberek. Ezeknél bárki jobb.

2016. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem ilyet akartam, nagyot is csalódtam a minden szépet és jót igérő rühes Fideszben, már csak a Jobbikban lehet bízni.
2016. jan. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

8-as kommentelő, te a kettő közül melyik vagy?


https://www.youtube.com/watch?v=GqX94CZykZo


0:53-

Vagy

1:48


:)

2016. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!