Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van e felelőssége...

Szerintetek van e felelőssége a Fidesznek az ellenzéki tevékenységét illetően abban, hogy ide jutott az ország?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 19:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

ma 21:39


Világos, hogy vártad, hogy érkezzen 30 sablon jobbikos hozzászólás, aminek az az üzenete, hogy fidesz=mszp.


Csak hát a jobbikos bértopikolók is elfáradnak egyszer, vasárnap este főleg. Erre tekintettel kell lenni. Nem baj, legalább te tartod a frontot, még feltehetsz 20-30 jobbikpárti álkérdést napkeltéig :))))

2010. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

ma 22:26 nem kedves válaszoló nagyon nem jól látod. Gondoltam ez is hozzátartozik a mindennapi politikához, és az embereknek erről is van véleményük.


Sajnálom, hogy így gondolod.

2010. márc. 28. 22:46
 13/24 anonim ***** válasza:
Természetesen van felelősége és ezért is nem szavazok már rájuk,amikor a Csótány azt mondta elkúrtuk,egy kicsit róluk is beszélt!
2010. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Dávid ***** válasza:

Persze. Kb 25%-ban felelős.

A kettős populista népszavazásban.

Ha az lett volna a kérdés, h "Akarja-e h adókból finanszírozzuk az oktatást továbbra is az egyetemi tanulók tandíja helyett" akkor érvénytelen lett volna az egész népszavazás.

A tüntetésekben a Jobbiknak van felelőssége, aki a köztörvényes futballhuligánokat védi (morvai K).

2010. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Lehet ócsárolni a Jobbikot az egyenlőség jelekkel, meg a dumanyomatással. A többi nem a saját dumáját nyomatja???!!!

Tény, ami tény a Fidesz ott avn a parlamentben és ahelyett, h intézne valamit, inkább kivonul... nah ez a vicc!! Ha már ott vannak és olyan nagyra vannak a többségükkel, meg a politikájukkal, 8 évig miért nem csináltak semmit????

2010. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A tegnapi 20:35-ös vagyok.


Nem értem, ha már le lettem pontozva (pedig szerintem a kérdésre válaszoltam, és ki is fejtettem a véleményemet), akkor azok, akik bőszen rám nyomták a piros kezet, miért nem szállnak vitába velem? Vagy talán azért, mert bár nem tetszik, amit írtam, de közben ők maguk is tudják, hogy igazam van?


13:05-nek:


Szerintem a 20:35-ös kérdésben elmagyaráztam, miért "nem csinált semmit a Fidesz". Azért, mert KI-SEBB-SÉG-BEN volt.


A kivonulásoknak pedig jelképes értelmük volt: azt jelezték, hogy nem tartják legitimnek azt a kormányt, amely hazugságokkal nyerte meg a választásokat.


Mint már írtam, a kisebbség sajnos nem tud egyetlen törvényt sem önmagában megszavazni. Minden törvény megszavazásához legalább 50%-os támogatottság kell. Mivel azonban az MSZP-SZDSZ kormány a mandátumok több, mint felét bitorolta (értsd: több, mint 50%-ot), ezért gyakorlatilag ők döntötték el, hogy mi legyen megszavazva, és mi ne.


Ez hol nem érthető a számotokra???


Szerintetek MIT KELLETT VOLNA TENNIE A FIDESZNEK???

2010. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

13:05


"Tény, ami tény a Fidesz ott avn a parlamentben és ahelyett, h intézne valamit, inkább kivonul..."


No mesélj szépen, mit "intézhet" a parlamenti KISEBBSÉG egy parlamenti demokráciában.


Tessék elmondani konkrétan. Ne csak az első néhány sablonszöveget írd ide, ami felböffen neked, hanem kerek egész mondatokban ugyan fogalmazd már meg, mit tehetett volna a Fidesz, mint a parlamentben kisebbségben lévő párt, amit nem tett meg.


Kezdeményezte a parlament feloszlatását? IGEN. Leszavazták? Igen. Még mi a jó büdös francot csinálhatott volna?


És ha itt tartunk: mit csinált a Jobbik, amelyik ugye azért cuki párt, mert "nem csak dumál, hanem tesz is az országért"? Nos? Hol volt a bátor, vitéz jobbik? És hol van most? Ha ennyire tudja, mi a teendő, akkor miért csak dumál?

2010. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

ma 15:47 Mondjuk ne az Én, Te és Más adóján vonuljon ki, hanem ha baja van a törvénnyel akkor érveljen. És ha a törvény befuccsol /márpedig befuccsolt/ akkor most nem lenne Jobbik, Ballbik, Középpbik. Hát ennek a szüleménye lett a radikális változást követelők hada.

És igazuk van.

2010. márc. 29. 22:20
 19/24 anonim ***** válasza:

22:20, kérdező:


Ó, persze! Ha az egész rendszer rossz, akkor az ellenzék változtassa meg azt! Mindegy, hogy törvényileg semmi lehetősége rá, de nem baj, akkor is tegye meg, mert ha nem teszi, akkor mocskos, ilyen-olyan párt, és az ő hibája minden rossz az országban!


Érvelt a Fidesz éppen eleget. Vitázott, felszólalt milliószor napirend előtt, kritizált, javaslatokat nyújtott be. Semmibe vették minden próbálkozását, egyszerűen nem foglalkoztak vele. Arra mindenki felkapta a fejét, amikor kivonultak a képviselők, de azzal senki nem foglalkozott, hogy a kivonulgatások előtt és alatt mennyiszer felszólaltak, mennyiszer elmondták, mit kellene tenni!


Nem a Fidesz és nem is a Fidesz választói választották meg az MSZP-t. Nagyon gusztustalannak tartom, hogy mégis mindenki a Fidesztől várta volna el, hogy akárhogyan is, de váltsa le ezt a rossz kormányt.

2002-ben és 2006-ban a Fidesz nem kellett az országnak! Nagy, és okos Gyurcsány kellett, hát megkapta mindenki!


Nem tetszett, hogy kivonultak? Miért? Talán téged képviseltek ott bent? Talán te rájuk szavaztál? És vajon a többi hőbörgő, aki most a Fidesz felelősségét firtatja, ők vajon mind rájuk szavaztak?

Én rájuk szavaztam, és egyet is értettem, hogy kivonultak. Hiszen tenni úgysem tehettek semmit. Legalább jelképesen megmutatták, hogy nekik semmi közük ehhez az egész agyrémhez, ami az országban folyik, hiszen a kormány nem hagyja, hogy bármibe is beleszóljanak, végig sem hallgatja őket.


A te adódból az általad választott képviselőt fizetik. A te adódat a Gyurcsány-kormány élte fel. Szóval ideje lenne leállni ezzel a szerencsétlen erőlködéssel, hogy a Fideszre toljuk a felelősséget. A felelősség azoké, akik Gyurcsány kormányát megválasztották.

2010. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

"A te adódból az általad választott képviselőt fizetik." (!!!) "Szerintem ezt te sem gondolod komolyan!


Nekem az egészben a legrosszabb, és a legkeserűbb pirula, hogy nem tudnak egyet érteni! Ez nem nagy kérés, az ország érdekében (jelzem nem vagyok Liberális)

2010. márc. 29. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!