Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor szerint a megosztot...

Vona Gábor szerint a megosztottságot fel kell számolni. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Arról beszélt hogy ember és ember közt hidat kell építeni. El kell felejteni hogy jobboldali vagy baloldali valaki. Össze kell fogni mert ez az ország nagyon megosztott és egyre csak mélyebbre süllyed a gyűlölködésben és megosztottságban.
2016. jan. 30. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
A különböző vélemény hangoztatása, vagy eltérő politikai nézet még nem megosztottság. Csak a véleménynyilvánítás szabadsága. Lehet gyűlölködés nélkül is más nézeteket vallani.
2016. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Lehet gyűlölködés nélkül is, csak a többség gyűlölködve teszi. Ezért nem halad az ország előre. A Fidesz malmát hajtja hogy pl. egy Jobbikos egy MSZP-ssel vitázik ahelyett hogy egyetértenének hogy rossz az út és tenni kell, cselekedni kell.
2016. jan. 30. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
2016. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha ezt mondta igaza van, még akkor is ha ő mondta.


Más kérdés, hogy elhisszük-e neki amit mondd, ha egyszer éppen az ő pártja osztja és különbözteti meg leginkább az embereket. Éppen rájuk jellemző a gyülöletkeltés és ellenségkeresés.

2016. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Hiába számolnák fel, attól az még nem szűnik meg. Ha átneveznek egy utcát, vagy teret, az emberek akkor is a régi nevén hívják nagyon sokáig. Ez csak egy gyengére sikerült hasonlat akart lenni.

Szóval... szerintem normális tárgyalások kellenének a pártok közt, és nem egymás szidása, mert a pártok a magyar emberek bizonyos mennyiségű %-át képviselik, az ő nevükben tesznek, cselekednek. Így legalább még sok embernek van képviselete a Parlamentben, de ha csak 1 lenne? Főleg a Jobbik? Eleve megerősödne a diktatúra, és a magyar emberek 80%-ának nem lenne képviselete. Ha jól tudom körülbelül 20%-on áll a Jobbik, de hát (és ez már az én véleményem) azt a fajta politizálást épeszű ember nem akarhatja -már bocsánat-, aki tud gondolkozni ok->okozat szintjén.

Még egy utolsó mondat: A Fidesz 2006-tól nagyszerűen állított betonfalat baloldali és jobboldali gondolkodásúak közé, ami mára odáig fajult hogy emberek képesek összeveszni, ha nem egyformán gondolkoznak, ami hülyeség. Nekem ez pont szép lenne... lehet maradi vagyok... de mégsem, szerintem inkább csak normálisan gondolkodom. Az, hogy mindenki magyar, az felülír mindent, de már hallottam olyan szánalmat is, hogy aki baloldali, az nem magyar... LOL :D

2016. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van, viszont ebben az országban sose lesz összefogás, inkább a homokba dugják a fejüket az emberek, végső eesetben meg lelépnek külföldre.
2016. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%

Teljesen igaza van!

Tehát fel lehet oszlatni a Jobbikot és álljunk be mind egyként Orbán Úr mögé!

Hoppá...

2016. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen megosztottságról is van szó?

2. turnus óta 2/3-os többséggel irányít egy demokratikusan megválasztott párt (azóta is a pénzügyi balhéiktól hangos az ellenzéki média,de akkor is...).

2016. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy már a 2. ciklusát tölti az ominózus 2/3-os többséggel irányító párt, egyáltalán nem jelenti, hogy nincs megosztottság. Van.

Az, hogy a Jobbik hogyan viselkedett eddig a megosztottság tekintetében, esetleg éppen ő volt a megosztó, egy dolog. Ígéretet tett, illetve meghirdette a szándékát, hogy 2016-ban hidakat fog építeni, és a megosztottság ellen fog küzdeni. Meglátjuk. Én nem utasítom el élből.

2016. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szemenköpte magát! Olyan mintha Hitler mondta volna,hogy szeressük a zsidókat. Kinjában nem tud már mit mondani.
2016. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!