Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a tapasztalatotok/véleménye...

Rodeo kérdése:

Mi a tapasztalatotok/véleményetek a Spro Döme Gábor Carp fighter Heavy 30-100 g feeder botokról? Megfelelő lenne ehhez a típushoz egy D. A. M quick camaro elsőfékes 50-es orsó?

Figyelt kérdés

Telepített tavakban horgásznék, ahol szinte bármi jöhet, a keszegektől a méretes amúrokig.

Valóban jók ezek a spro botok? Ennél is előfordul a bottörés és a spicc repülés? Az orsóról mi a véleményetek?



#feeder #quick camaro
2015. júl. 12. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Jo lesz mind 2. Nekem Carp Fighter 390MH (30-90g) van , okuma longbow 50-es orsoval.
2015. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még nézelődj kicsit. Haldorado.hu -n olvasgasd a fórumokat. Vannak ehhez hasonlóan jó minőségű botok is olcsóbban. Nagyon megdobja az árat, hogy Döme Gábor neve rajta van (aki egyébként kivaló horgász).
2015. júl. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Kerestem olcsóbb, de ugyan ilyen jó botot csak mindenki mást ajánl, az ember elveszik benne. Egyet találtam, a Spro Carpiste Heavy 360-as 40-130 g-os botot, ami most akciós áron megy. Ez is tud és bír szerintetek annyit mint az említett Carp fighter?
2015. júl. 13. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Döntsd el mit akarsz. Nincs olyan, hogy keszegtől amúrig bármi jöhet. Ha keszegre horgászol akkor beeshet egy-egy amúr, de nem célhal. Vagy fordítva. Nincs olyan bot ami mindent megold.Ha 2-3 kilós ponty az átlag azon a tavon ahol horgászol akkor ez feleslegesen erős bot. Azért mert havonta fogna egy 5 kiló feletti amúrt, attól még nem éri meg arra készülni.


Döme botok nem a legjobbak az árkategóriájukban, de pontosan tudod mit várhatsz. Kifoghatsz ugyanazért a pénzért jobbat és rosszabbat is.


Vegyél egy finomabb feedert pl. maver abbys vagy hasonló amivel gyakorolsz és utána válthatsz komolyabbra. Így sokkal nehezebb és lassabb folyamat a fejlődés, de ha megtanulsz egy finom feederrel horgászni akkor utána a heavyk már nem jelentenek gondot. Fordítva hiába tanulsz meg heavyvel horgászni utána ugyanúgy meg kell tanulnod kezelni a finomabb botokat.

2015. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ja, meg ahhoz, hogy kifogd a nagyobb halakat a bot önmagában nem elég. Bírhat a bot akármennyit, ha te nem bírod, magyarul nem tudsz fárasztani. A nagy halakhoz jó kéz is kell és csak utána a jó bot. Egyébként én is a finomabb cuccok híve vagyok. Abban nincs semmi élvezet, hogy akasztasz egy halat, aztán csak kitekered a vízből és kész. Mindenki mást ajánl, de azért mondtam a fórumot, ott vannak tapasztalt horgászok, minden kategóriából van pár bot ami nagyjából mindenkinek bevált egy adott célra. Abból neked kell kiválasztani azt az egyet amit meg akarsz venni, de az már onnantól egyéni preferencia kérdése is.
2015. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy irtam nekem Carp Fighter 390MH van 44€-ert (kb 13000ft), ennyi pénzért nagyon jo , meglepődtem mennyire lágy bot, a masik botom ET Black Fighter 360 medium, ezzel is megvagyok elégedve, mindkettőn Okuma Longbow 50-es orsó. Keszegnel is szepen dolgoznak , ugyanugy pontynal, amurbal is. Mind kettő progresziv akcioju, terhelésre felkemenyedo botok...
2015. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. júl. 13. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!