Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek érdeke terjeszteni hogy...

Kinek érdeke terjeszteni hogy Németországban drágábbak az árak?

Figyelt kérdés
Most az élelmiszerekre gondolok!

2016. febr. 5. 11:03
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
0%

Annak aki gyava kimenni, de valahol melyen szeretne jobban elni, es ezzel megnyugtatja magat, hogy igazabol kint is tokletesen ugyanigy elne, mert sokkal dragabb minden. Tehat o nem gyava lepni, hanem bolcs es elorelato.


Pont ugyanugy, ahogy minden kulfoldon elo 30-ad magaval nyomorog egy lepusztult szobaban, es ketnaponta megeroszakoljak.

2016. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Hehe, Szőr Bácsörnek igaza van. :)
2016. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az élelmiszert senki se tagadja, inkább az albérlet, lakás, egyebekkel kapcsolatban szokott feljönni.

Sir Butcher azért téged se kell félteni, te meg a "Nem jött be az élet Magyarországon, külföldön aszalódok és egy magyar oldalon próbálom elsősorban magamnak megmagyarázni kb napi szinten, hogy nekem milyen jó" c jellem vagy.

Legalábbis ha nem 100* láttam már, hogy magyarázkodsz, akkor egyszer se....

Tisztán látszik, hogy magadat nyugtatod...

2016. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
Egyetértek, azok terjesztenek ilyeneket, akik még a megyéjüket sem hagyták el soha. Ami tényleg drágább, az a lakhatás és a szolgáltatások (mozi, fodrász, éttermek, stb). Amit a boltban megvehetsz, élelmiszerek, ruházat, ugyanannyiba kerül vagy olcsóbb. Viszont azt is hozzá kell tenni, hogy sokkal nagyobb a választék, tehát pl egy liter tejet megvehetsz 55 centért, de akár 2 euróért is. Az azonos színvonalú termékeket kell összehasonlítani, úgy igazságos.
2016. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
44%
Orbán talpnyalóinak nem tetszik, hogy mindenki menekül innen, akinek egy csepp esze van, erre nyomatják a sületlenségeiket.
2016. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

#3


Mi bajod van vele?

Talán hazudik?

2016. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
55%

11:35,


Igen, igy van. Nagyon szenvedek, dehat mit lehet tenni, a programozo mindig is egy nyomorek, alul fizetett szakma volt :( Es akkor te meg idejossz es belemrugsz! Majd megszakadt a szivem, na.

2016. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
A magyar élelmiszer-kereskedőknek, vagy minden kereskedőnek, aki nem Németo.-ban van?
2016. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
93%

Miért?

Minek nevezzem azt, hogy te leléptél külföldre, mert ott milyen jó, bezzeg a szar Magyarország, meg az emberek meg a mentalitás meg bla bla bla, de azért napi szinten fröcsögsz magyar oldalakon, néha éjszakákon keresztül(nem egyszer láttam már reggel, hogy egész éjszaka végig nyomtad a sódert).

Ez semmi más, csak a sértődöttség.

Egyébként meg amit írtam, más is leírta, az étel oké, de más azért drágább.

Anglia(itt élsz, ha jól emlékszem az elmúlt 500 hsz-ed alapján) meg nem csak szerintem egy kupleráj, hanem ismerősök szerint is, mindenki inkább németbe, osztákba, Kanadába, USA-ba megy, ha tud, legalja hely és kérlek ne, nem érdekelnek a szaros számításaid, amiket már 600* levezettél ezen az oldalon, persze tele csúsztatásokkal.

2016. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

"Minek nevezzem azt, hogy te leléptél külföldre, mert ott milyen jó, bezzeg a szar Magyarország, meg az emberek meg a mentalitás meg bla bla bla..."


Ja, végülis nem az a probléma, hogy tényleg elcseszett az ország, hanem az, hogy ezt sokan kimondják.

2016. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!