Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik és a Jobbik támogatói...

Jobbik és a Jobbik támogatói mely leszbikusokat és/vagy melegeket ítéli el?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam, hogy csak a parádéval van gondja sok támogatónak. Akkor tehát azt támogatják, hogy egyenlő jogok illessék meg őket, csak ne vonuljanak fel, ne csináljanak bohócot magukból, ne járassa le a melegek egy kisebbsége a melegek csendes többségét?

Egyenlő jog illesse meg őket, hogy házasodhassanak, hogy gyereket fogadhassanak örökbe? Nem akarják ezt nagy dobra verni, de ugyanolyan teljes értékű életet akarnak élni, mint mi, nem leszbikusok/melegek.


2010. márc. 29. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Aki párton kívüli.
2010. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen a parádézókat én is elítélem. Maradjon meg csak a hálószobában a nemi életük.

A házassággal egyetértek még, de az örökbefogadással nem igazán. Elég gáz lehet a későbbiekben a gyereknek hogy két "apukája" van, és ez nem feltétlen lehet jó hatással rá. Inkább legyenek hetero szülei, persze ha senki sem akarja örökbefogadni akkor jobb melegeknél is, mint az árvaházban...

2010. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Az első válaszoló meg lesz*phatja magát.
2010. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én - saját elveim szerint - azt vallom, hogy amíg a melegek nem verik nagy dobra, hogy azok, addig nincs baj. Nem azzal van a gond, hogy melegek, hanem, hogy felvonulnak undorító ruhákban és parádéznak. Hetero vagyok, büszke vagyok rá, mégse parádézom talpig f*szban az utcán, mert tudom mi az a jóízlés.
2010. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azokat akik felvonulnak és reklámozzák a másságukat valamint a keresztényeket gyalázzák.
2010. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2010. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a legmélyebb magánügye amit a hálószobában csinál. Viszont mikor felvonulnak és a kislányom megkérdezi, hogy apa, azok a bácsik most így hogy merre hány méter, akkor nem tudok mit mondani.

Ez egy ferde hajlam, természetellenes, deviancia. Éljék a maguk kis életüket polgárpukkasztás nélkül, viszont ha házasodhatnának megmérgeznék az egszéséges családra épülő társadalmat.

Örökbefogadást illetőleg, az egészséges gyermek nevelkedéséhez egy férfi(APA) és egy nő(ANYA) kell.

2010. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Parádé nem kell sem a homoszexuálisoktól, sem a heteroszexuálisoktól a nyílt utcán. Gyereket ne neveljenek. Nem ideális családmodellt mutatnak egy gyereknek. A házasság annyira nem érdekel polgári szinten, csak papír.
2010. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hány olyan ember nőtt fel normálisan, akinek nem volt apja vagy anyja? Miben rosszabb a két apa vagy két anya annál, hogy a gyereknek hiányzik az egyik szülője, vagy apa veri anyát, anya pasikat visz fel apa háta mögött.

Miért rosszabb a természet egy jelensége annál, amit az emberek viselkedésileg alakítottak ki (a homoszexualitás genetika, nem szokás kérdése).

2010. márc. 29. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!